Sina Hahman

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
S

starfloppa

xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Hahman​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Sina​
A.4 Születés ideje: 08/12/1997​
A.5 Születés helye: Lexington - Kentucky - 40502​
A.6 Nem: Férfi /

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Fort Carson​
A.8 Telefonszám: 38761121535​
A.9 E-mail cím: sinah@gmail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: -​
Betöltött pozíció: -​
Feladatköre: -​
Alkalmazás intervalluma: -​
Szerződésbontás indoka: -​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of Kentucky​
A látogatás intervalluma: 09/01/2016 — 06/15/2020​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[X] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Egy újságcikkben találkoztam a lehetőséggel.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem volt alkalmam hadseregben szolgálni.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Egyedül francia nyelven tudok megszólalni.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem, nem történt szabálysértés részemről.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem rendelkezem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam, és nem is terveztem fogyasztani.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem használtam semmiféle tudatmódosító szert.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: Tizenhét éves vagyok jelenleg.​
D.2 Neved/beceneved: Árpád.​
D.3 Bemutatkozás: Ahogy említettem, Árpádnak hívnak. Jelenleg 17. életévemet töltöm, Bács-Kiskun megyében. Az idén érettségizek. Szabadidőmet a konditerem látogatásával, számítógépes játékokkal töltöm. Azon belül is MTA-val, ez fogott meg leginkább. Jó tulajdonságaim közé tartozik az elszántság és a merészség. Ezekkel szemben olykor a kíváncsiság és a mogorvaság dominál. Barátságos a hozzáállásom minden ember felé.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Két éve csöppentem bele ebbe a világba.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: Kettő, lassan három hete.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy 23 éves nőt aki nemrég fejezte be egyetemi tanulmányait. Az egyetemre épp hogy csak sikerült bekerülni a középiskolás rossz tanulmányi eredményei végett. Egyetemen összeszedte magát annyira, hogy tanárai dícsérték a diploma átadón. A karakterem jelen pillanatban tisztességes, magabiztos és merész tulajdonságokkal van megáldva. Az egész életét arra áldozza, hogy egy nap viselhesse a csillaggal ellátott egyenruhát, testileg is és lelkileg is felkészültnek érzi magát. Bekerülését követően legfőképpen a segítségnyújtás, tisztelettudó viselkedési norma dominálna mind verbálisan és non verbálisan. A civilek védelmét helyezi előtérbe.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Pozitív visszajelzéseket kaptam a frakcióval kapcsolatban, illetve a kirakott élményképek váltottak ki jó benyomást bennem.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Sajnos még nem volt rá alkalmam.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! A két rendvédelem sokmindenben különbözik. Vegyük példának az igazoltatást. Amerikában a kormányon kell tartanunk a kezünket ellenkező esetben további eljárások születhetnek. Sokkal felelősségteljesebb, veszélyesebb, mint Magyarországon, többször kénytelenek használni az éles lőfegyvert. Ok nélkül sosem igazoltatnak, mindig közölniük kell az igazoltatás indokát. Ha nagyobb bűncselekményt követett el, a magasabb protokol lép érvénybe. Szolgálati fegyverek és járművek típusa is különböző. Általában a SIG Sauer P320-as kispisztolyt alkalmazzák. A járművek tekintetében gallytörő rácsokat alkalmaznak a járművek elején. Erősebb motorral rendelkeznek, jobban felszerelt, biztonságosabb kocsikat használnak, mint például: Ford Crown Victoria, Ford Explorer, Dodge Charger SRT8. A jogi rendszer is teljesen különbözik a Magyarországihoz képest, de lényegében rengeteg mindent fel lehetne még sorolni.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
unknown.png
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
unknown.png
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Ms Hahman,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

police_officer_II_Nasir_Bean.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Ms Hahman,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

sgt_Ivan_O_neill.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.