Simone Nicolo jelentkezése S.G.H. tagnak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Atticus

2019. 04. 27.
310
983
LV karakter
Ronald Westlake
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Máténak hívnak, 16 éves vagyok. Budapesten élek már születésem óta, itt nőttem fel, ide köt minden.
Az MTA 2016 óta képzi szerves részét az életemnek.
Szabadidőm túlnyomó részét a gép előtt töltöm, de újonnan egyre többet mozdulok ki. Egyesületi szinten jelenleg egyetlen sportot sem űzök, korábban évekig futballoztam, melynek azóta is nagy fanatikusa vagyok.

Mióta játszol a szerveren?

A szerverre 2017. január 14-én regisztráltam, azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal veszek részt a szerver életében.
A szerveren 26088 percet töltöttem. (18 nap, 2 óra és 48 perc)

Eddigi elért dolgok:

Számtalan új ismerőst, barátot ismerhettem meg a játékon keresztül. Némelyikkel még ma is tartom a kapcsolatot, örömmel emlékszem vissza az együtt lejátszott percekre. Vagyon tekintetében nem állok jól, de őszintén szólva már egyáltalán nem motivál, hogy enyém legyen a legújabb autó. Szerény vagyonom részét képzi kettő Mountain Bike, akiket mindig gyermekeimként szerettem.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Mivel egy számomra megfelelő, motiváló tevékenységet, ha úgy tetszik hobbit keresek magamnak, ami örömet, sikerélményt, kihívást nyújt a mindennapokban.

Miért téged válasszunk?

Más szerveren volt már szerencsém kipróbálni magamat hasonló feladatkörben, ahol nagyon sok pozitív élményt szerezhettem. Türelmesnek, lojálisnak, valamint higgadtnak tartom magam, melyeket a mindennapokban igyekszem is kamatoztatni több-kevesebb sikerrel. A szervert behatóan ismerem, bár biztosan sokan tudnának nekem újat mutatni.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Az online töltött perceim zömét a feladatra szánnám, így napi 2-3 órát tudnék garantálni.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Napi 2-3 órát. (+ - az aktuális tennivalók függvényében.)
A hétvégéket sajnos nem látom át, hasraütésszerűen 4-6 órát látok reálisnak.


Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Illedelmesen megkérném, hogy fogadja el a döntésem, esetleg tegyen rám panaszt, ha úgy véli, hogy bizony járt volna ezért a fix és rosszul jártam el. Feltehetőleg akadna dolgom az ügyet követően, így az esetleges PM-ben történő spamelésért figyelmeztetném, majd ha szükségeltetik kickelném az illetőt.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A szerveren kettő darab szerelőtelep található. Az egyik Los Santosban (LS), melynek neve See City Car Service, a másik pedig San Fierroban (SF), amely pedig a Fix&Drive névre hallgat. Én most az LS-i telepet, tehát a See City Car Service-t vettem górcső alá.

A szerelőtelepeket a térkép villáskulcs ikonnal jelöli.
(FONTOS: A térképen megtalálható még kettő villáskulcs is, amelyek a hajó javító telepek helyzetét jelölik. Nem kell megijedni, ugyanis ezek az ikonok a vízre vannak helyezve, míg előző kettő a szárazföldre.)

RA0sNwj.png


A szerelőtelepre két sávon lehet behajtani, melyek a gyors sáv - prémium sáv; valamint a normál sáv - alap sáv.

Gyors sáv: Egy előre meghatározott összeg szerint zajlik a szerelés, amely 700 ezer dollár. A sáv előnye, hogy a szereltetés jóval hamarabb végbemegy. Hátránya, hogy az eredeti ár többszörösét vagyunk kénytelenek kifizetni. Legális frakciók esetén megjelenik a CASCO, amely csökkentett árakkal szolgál a törött gépjárművel érkező partnereknek.

Normál sáv: A szerelők a járműveket bekategorizálják, mely kategóriák árai különbözőek. A kategóriák az alábbiak: Alsó, középső, felső.
Minden kategóriának megvan a megfelelő szorzója, amelyek által a rendszer minden alkatrészre meghatároz egy szereltetési árat. A normál sávban ehhez mérten adnak majd árajánlatot. A normál sáv előnye, hogy olcsóbb. Hátránya, hogy egy forgalmasabb időszakban hosszú percekig várakoznunk kell, hogy beengedjenek.

Kijárat: A szerelés befejeztét követően itt távozhatunk.
jmgaQN6.png

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza

0qa5Ql9.png


Itt tudunk személyes okmányokat kiváltani, továbbá munkát felvenni.
VIwcfGY.png
Amennyiben meguntuk az eddig végzett munkát, az NPC előtt a /felmond parancsot beírva tudunk másikat kiválasztani.
qxMUANt.png
HHGykW0.png

Kórház

ZccCL3R.png


Amennyiben valaki valamilyen úton elhalálozik, itt éled újra a halálidő lejártát követően (15 perc).
Bárminemű sérülés esetén a kórház alkalmazottjai látják el a játékosokat, amennyiben nincs fent online mentős, a jobb oldali garázs előtti piros CP-be kell befutni, ahol 500 ezer forint értékben az 'E' gombot megnyomva a rendszer meggyógyít minket.
xp2xrrg.png
RWdLxtT.png

Autósiskola

M3zvUQ6.png


Itt tudunk jogosítványt kiváltani.
Először egy elméleti vizsgát kell sikeresen teljesítenünk, amely 10 kérdésből áll. Ahhoz, hogy sikeres vizsgát tegyünk, legalább 8 kérdésre kell helyes választ adnunk.
Az elméleti vizsgát követően egy gyakorlati vizsgát kell teljesíteni, amely során a városban cirkálunk, miközben az oktató megfigyeli a vezetési technikánkat. A sikeres gyakorlati vizsgához be kell tartanunk a KRESZ-t.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Először tüzetesebben megvizsgálnám a játékos problémáját. Amennyiben a jelenlétem szükségeltetik, megpróbálnám az RP-t a lehető leggyorsabban lezárni. Jelezném az éppen velem RP-t folytató játékos felé, hogy hív a kötelesség, legyen szíves várjon meg, amennyiben szeretné folytatni az RP-t, vagy ellenkező esetben nyugodtan menjen tovább a dolgára. Abban az esetben, ha a játékos problémájának megoldásához nem szükségeltetik a jelenlétem, igyekezném a legjobb tudásom szerint megválaszolni a PM-ét úgy, hogy ne maradjak le túlságosan az aktuális RP fontosabb történéseiről. Amennyiben az RP szituáció nagyobb volumenű, teszem azt egy bankrablásban veszek részt, vagy az RP-hez feltétlenül szükségeltetik a jelenlétem, abban az esetben megpróbálnék néhány percre félreállni, kicsit a háttérben mozogni annak érdekében, hogy a játékos problémájára megoldást találjunk.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Amennyiben módom van rá AS chaten értesítem az éppen szolgálatot teljesítő adminisztrátort/adminisztrátorokat. Ugyanakkor előfordulhat, hogy egy késői órában nincs fent adminisztrátor, ekkor dokumentálnám az esetet, valamint írnék egy PM-et a hirdetést feladó játékosnak, hogy tisztában legyen a tettének súlyával, megpróbálnám elmagyarázni neki (ha kell idéznék a szabályzatból), hogy miért nem helyénvaló az, amit csinált. Természetesen előbbi forgatókönyv inkább egy sokat látott játékos esetén lenne megfelelő, kezdő játékos esetén megkérnék egy adminisztrátort (amennyiben van online), hogy lehetőség szerint geteljen engem és az érintett játékost egy kevésbé frekventált helyre, ahol nyugodtan elmagyarázhatom neki, hogy mi is ezzel a probléma. Igyekezném a lehető legérthetőbben elmagyarázni neki, szükség esetén több számára feltehetőleg ismeretlen kifejezést is definiálnék.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még jailben.
h9Cub7x.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még kitiltva a szerverről.
1q9911f.png
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.