Simon Marshall jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rajna

Panda 🐼
2019. 02. 03.
735
1 015
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Tremblay
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Simon Marshall ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018.03.25, illetve a játszott perceim: 11453~

Hányas szintű vagy?
~ 16 ~

Hány éves vagy?
~ 13 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Omsz, taxi, Omsz 2-3 hét. Taxi 2 hét, NAV, 2 hét, és Honvédség 1 nap.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért, mert mindig is vágytam volna egy ilyen frakcióba csatlakozni, és mindig húz maga felé az autó világa, és az autókat nagyon szeretem. Van amikor a nagybáttyámnak is segítek autót szerelni irl. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 4-5 órát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/UMm7edv ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/gQ65nhm ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Az én becsületes nevem Rajna Krisztián, 2005.09.08-án láttam meg a nap világot a 2. Kerületben azon belül a Szent János Kórházban, születtem meg 3:33-kor, s azóta dobog az én szívem. 5 éves koromban kezdtem el gépezni, nagy kihagyásokkal, hisz ez nem egy egészséges dolog. Mindig vagy apukámmal töltöttem akkor az időt, vagy anyukámmal a játszó téren, természetesen én is jártam oviba. Itt egyre jobban nőttem, s kezd beérni a fejem lágya, itt még nem nagyon játszottam a számítógépen hisz, mindig hazaértem az iskolából, és nem a gép volt az első, hanem megírtam a leckémet, és utána ülhettem volna le gépezni, de nem, a házunk mögött volt egy focipálya, ahova folyamatosan mindig lejártam, szüleim nélkül, a gépezés helyett. Akkoriba általános iskolába jártam, de most már egy Gimnázium tagja vagyok, ahol jó sok barátom, illetve osztálytársam van, meglehet bennük bízni (már amelyikben). Jó fejek, nem mondanám azt hogy igazán átvernek hisz, úgy fogadnak el ahogy vagyok és nem közösítenek ki, úgy ahogy az általánosban. Lassan 1 hónapja kezdtem el focizni, de sajnos ezt követte egy sérülés, ami miatt nem nagyon tudok focizni, de természetesen már lassan kitérek ebből a sérülésből, és újra járhatok edzésre, azt kell tudni rólam hogy én nagyon szeretem a focit. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.