Simon Marshall jelentkezése az NNI-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rajna

Panda 🐼
2019. 02. 03.
736
1 034
19
Budapest
V4 karakter
Marcus Tremblay
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Simon Marshall

2. Születés helye, dátuma
1988.03.25, Manchester

3. Bejelentett lakcíme
Nincs.

4. Telefonszáma
483925

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
A szakmát nézve felsőképzésem van a rendvédelmi szakon.

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
A közelmúltban az OKF-nél dolgoztam tűzoltóként, a távozásom indoka pedig, a munkahely megszűnése volt.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Még 3 évvel ezelőtt dolgoztam a katonaságnál, a távozásom okára már nem emlékszem, de emlékeim szerint, elküldtek, hiszen ott is a munkahely megszűnése volt. A NAV-nál is dolgoztam, ott pedig már nem is emlékszem, hogy miért rúgtak ki.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Szeretnék belelátni a nyomozó feladatkörébe tartozó legkisebb bugyrokba is, és abból is tanulni, hogy minél jobban tudjam alkalmazni a civil életben is. Szeretnék új élményeket, tudást és logikát szerezni, aminek a segítségével tovább fejlődhetek és a mindennapokban is tudom használni.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Egy jó kedélyű, magabiztos, precíz ember vagyok, ami feladatot adnak, azt teljesen 100%-osra elvégzem, mindenhol a 100%-ot hozom, ahol pedig szükséges, 110%-ot teljesítek. Szeretnék nyomozóként elhelyezkedni, és belelátni a NNI feladatkörének legkisebb bugyraiba is, és minél nagyobb szintre fejlődni, mint nyomozóként, mint rendes emberként. Szeretném fejleszteni a saját tudásom, és szeretem a véletlenszerű kialakult helyzeteket, a megoldásuknál pedig a legkisebb dolgokra is odafigyelek, mert egy nyomozó legfőbb tulajdonsága a precizitás.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Krisztiánnak hívnak és 16 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2018 tavasza óta, kisebb-nagyobb kihagyásokkal.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
19148 perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Voltam pár frakcióban, de a legutolsókat tudom felsorolni, ami a NAV, OKF és a Taxi (A taxi az jelenleg is van)

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Több színesebb RP-n szeretnék részt venni, köztük nyomozáson vagy csak egy szimplán letartóztatáson. Szeretném elsajátítani az NNI feladatkörének összes pontját és tudomást szerezni arról, hogy mennyi mindenben vesz részt a frakció. A frakció állományának szeretném a létszámát növelni az aktivitásommal, és a frakciók által megszervezett eseményeken.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Krisztiánnak hívnak, 16 éves vagyok, a bátyámmal és az anyukámmal élek. Egy Gimnáziumba járok Budapesten. Szakiskolába érettségi megszerzése után tervezek menni, jelenleg 9. osztályban tanulok. A Motorsport az ami igazán leköt, elég sokat játszok számítógépen az F1 játékoknak a szériájával, emellett az MTA a CSGO is helyet foglal. A Motorsportokat nézni is szoktam, az F1-nek az összes programját és nagydíjhétvégéjét végig nézem, Az életben pedig az autószerelő szakma mellett tettem le a voksomat, az autók eléggé érdekelnek.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Természetesen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/a/iHi9E9Y

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
[img]https://imgur.com/a/zPMGi39[/img]
 
Utoljára szerkesztve:

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt jelentkező!
A Nemzeti Nyomozó Iroda igazgatósága megkapta a jelentkezési lapját. Jelentkezése az elkövetkező 7 napban átolvasásra, illetve bírálásra kerül. Kérjük, hogy minél hamarabb keresse fel az igazgatóság egy tagját, amennyiben jelentkezése során meggondolta magát, és jelentkezését visszavonná.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: libtardrekter23
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.