Simon jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

@simon

Újonc
2020. 08. 17.
13
6
Szombathely
LV karakter
ymer.isufi x snike
x3zePcK.png


IG neved:
- Keyshawn Quashie
Beceneve: Spider -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Lassan egy éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, még nem voltam! -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem, még nem voltam! -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Ez az óra rendemtől függ, van olyan nap amikor délutántól, éjszakáig. De van amikor csak esténként tudok fent lenni. Hétvégenként legtöbbször a barátnőmmel vagyok így ilyenkor csak reggel és éjszaka vagyok fent. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Erre a válaszom ugyanaz mind az előző kérdésre. Úgy átlagosan napi 4 órát. De ez teljessen a napi rendemtől függ. Ha fel vennének akkor megpróbálnék minnél többet! -

Miért pont téged válasszunk?:
- Hát ez egy jó kérdés.. -Mivel nem különbözők a többi embertől. Egy átlagos fiatal vagyok, de talán azért mert az emberekkel jól szót értek, a Teamspeak szabályzattal tisztában vagyok. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék moderátor lenni, mert szeretek segíteni az embereknek, jó érzéssel tölt el, ha segíthetek valakinek valamiben. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Hát ez is egy igazán jó kérdés.. -Mert a Teamspeak ügyekben természetesen segítenék a kezdőknek, de ha például a szerver ügyekkel kapcsolatosan kérdeznének arra még én se biztos, hogy tudnék válaszolni. ( igaz ez nem a moderátori feladatok közé tartozik, de ha feljönne valaki egy ilyen kérdéssel, hogy például: merre tálalom "ezt" meg "azt" akkor megpróbálnék neki segíteni, nem küldeném el egy melegebb éghajlatra. ) -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Hát egy igazán jó fej fiatalnak tartom magam, és mások elmondása szerint is az vagyok. Így egy tökéletes társaság vagyok. A Teamspeak szabályzatot ismerem. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nem nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nem szoktam előre tervezgetni, így nem tudom! -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Barátságos típus vagyok! -
- Sok témához hozzá tudok szólni.-
- Nem szoktam megszegni a szavamat. -

Negatív:
- Néha szó kimondó vagyok! -
- Ha valakivel össze veszek, akkor nehezen bocsátok meg neki. -
- Van amikor egy ártatlan viccel megbántok valakit. Úgy, hogy nem is szerettem volna! -

Mennyi idős vagy?:

- 17 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
-

Sziasztok!
Simonnak hívnak, pár hónap múlva töltöm be a 18-ik életévemet egészen pontosan Április végén. Szombathelyen lakok a családommal és ide is járok a Kanizsai Dorottya Gimnáziumba ( jelenleg 11-ik osztályos vagyok. ). A szabadidőmben legtöbbször a barátnőmmel vagyok akivel már lassan 3 hónapja együtt vagyok. Mikor nem éppen vele vagyok, akkor a gép előtt ülök és Roleplay tudásom fejlesztem vagy éppen PS-ben szerkesztek képeket. A Roleplay szerverekkel 3 éve ismerkedtem meg azóta több szerveren is megfordultam a See-LV-t pár hete kezdtem el újra. Más szervereken ( neveket nem mondok, mert nem akarok szervert hírdetni. ) több frakcióban is megfordultam, hol leaderként, hol sima tagként. Talán amire a legbüszkébb vagyok az az LSMC frakcióm amit kérdés nélkül nekem adott a vezetőség vagy például a Gangster Diciples [Banda] ami a mai napig is fut /egy másik szerveren/. Magamat egy egészen korrekt, vicces embernek tartom és mások elmondása szerint is az vagyok. Mint mindenkinek nekem is vannak rossz tulajdonságaim, például nem mindig tudom magamat rá venni arra, hogy neki álljak tanulni ( bár legtöbbször sikerül. ) de szerintem ezzel sok ember így van!

-
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia!
Szép lapot írtál meg némelyik választ ki is fejtetted úgy hogy TÁMOGATOM.
De nem én döntöm el hogy elfogadom a lapot hanem a Vezetőség .
 
  • Imádom
Reactions: @simon

@simon

Újonc
2020. 08. 17.
13
6
Szombathely
LV karakter
ymer.isufi x snike
Szia!
Szép lapot írtál meg némelyik választ ki is fejtetted úgy hogy TÁMOGATOM.
De nem én döntöm el hogy elfogadom a lapot hanem a Vezetőség .
Igen, hát szerintem egy ilyen lapnál fontos lenne, hogy ne egy szavas válaszokat írjunk.. mivel német órán ültem így én se tudtam eléggé kifejteni a válaszomat. De úgy voltam vele, hogy "megteszi" .
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.10.29. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Annyira nem nyűgöztél le bennünket. Meglátjuk.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, lapod elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: @simon
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.