Sikorsky Reznikov---->Kenneth

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

YAMI

Barangoló
2019. 06. 10.
132
172
22
Gödöllő
www.youtube.com
V4 karakter
Reyak
V2 karakter
Yami Sukehiro
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Sikorsky Reznikov >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Kenneth >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Irreálisan nagy büntetés >

Bizonyítékok:
< <19:19:54> "Sikorsky Reznikov "Yami"": semilyen helit nem vittünk el
19:209> "Sikorsky Reznikov "Yami"": jó lenne ha nem kavarnád a szart >

Megjegyzés:
< Hallottam egy hangfelvételt amin össze vissza hazudgál egy srác rólam és Ivanov Reznikovról messenger csoportban, persze hogy picit ideges lettem.Szerintem ezért nem járna ennyi büntetés. >

 
  • Vicces
Reactions: Jhnny

Sityta

Újonc
2020. 12. 12.
11
7
V2 karakter
Ivan Rivera
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Sikorsky Reznikov >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Kenneth >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Irreálisan nagy büntetés >

Bizonyítékok:
< <19:19:54> "Sikorsky Reznikov "Yami"": semilyen helit nem vittünk el
19:209> "Sikorsky Reznikov "Yami"": jó lenne ha nem kavarnád a szart >

Megjegyzés:
< Hallottam egy hangfelvételt amin össze vissza hazudgál egy srác rólam és Ivanov Reznikovról messenger csoportban, persze hogy picit ideges lettem.Szerintem ezért nem járna ennyi büntetés. >

Teljes mértékben egyetértek. OOC hazudás nyilvánvalóan szerintem ittis tiltja a szabály. Mástrészt ha az az oldal ebben nem lenne bűnös akkor nem törölte volna le nyomban azután miután megtudta hogy hibázott. Nemgondolom hogy egy "szar" kifejezés megérdemelne egy teljes hét bannt.
 

Kennethz

Barangoló
Támogató
2019. 05. 28.
123
24
V4 karakter
Roderick Guerrini
V2 karakter
Kenneth Daniel
Szia. Így az elejétől kezdve ugye, én nem tudom hogy milyen OOC hazudás meg mik voltak ott nálatok, de én arra az OOC hazudásra nem kaptam semmilyen bizonyítékot, én arra kaptam bizonyítékot hogy te ezt írtad "19:209> "Sikorsky Reznikov "Yami"": jó lenne ha nem kavarnád a szart >" Nekem már csak annyi hozzá fűzni vallóm van, hogy a moderátor maga dönti el hogy milyen büntetést oszt ki természetesen normális körülmények között, én ezt teljesen korrektnek ítélem meg.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Az adott moderátor maga dönti el mikor és mekkora szankciót oszt, úgy gondolom hogy az egy hét teljesen megfelelő. Más részt hallottam hogy maga az ügy intézés közben is kicsit lekezelő voltál. Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.