[SIKERTELEN]Palazzo Violetta

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Turtant

Újonc
2020. 12. 03.
28
13
V4 karakter
Diaz D Foster
LV karakter
Palazzo Violetta
V2 karakter
Nincs
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Palazzo>
Középső név:<->
Keresztnév:<Violetta>
Születési hely és idő:<1995.03.13>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas Delante St. 11>
Állampolgárság(ok):
<Olasz>
Nem:

Férfi [ ]
Nő [ X ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Érettségi>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas High School >

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Áruszállító>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2021-2023>
Munkaköri leírás:
<Áruk kiszállítása>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Meguntam az adott munkát>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Márk>
Életkorod:<15 életévemet töltöm>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2020.10.29 >

Mesélj magadról:
<Márknak hívnak Győr-Moson-Sopron megyében lakok. Átlagos 15 éves srácnak mondanám magamat 175 cm vagyok, szőke hajjal kék szemmel és szemüveggel. Mivel nagyon érdekel a sütés, főzés ezért jelenleg Szakács Szaktechnikusnak tanulok és szakácsként is képzelem el magamat a jövőben. Szabad időmben egyedül vagy barátaimmal szoktam játszani, sütni, horgászni vagy esetleg focizni. Szeretek a barátaimmal sok időt eltölteni, szórakozni bármit is csinálni Viszonylag régóta játszok RolePlay szervereken FiveM és MTA egyaránt. Közel 8 évet fociztam egy egyesületben, viszont ezt nemrégen abba hagytam. Jelenleg kosárlabda edzésekre járok mivel tetszik és érdekel ez a sporttág is, szeretnék itt is minimum annyi időt eltölteni mint a foci egyesületnél. Mostanság egyre jobban kezdenek érdekelni a különböző autók és azoknak az össze szerelése. Általában sok minden letudja kötni a figyelmemet viszont annyira nem szeretek olvasni. Szerintem jó tanuló vagyok az átlaghoz képest. Jelenleg az édesanyukámmal és a nővéremmel lakok, akikkel jó viszonyt ápolok! A házimunkában ahogyan tudok próbálok besegíteni. MTA-n kívül szoktam játszani más játékokkal is mint pl: Car Mechanic Simulator 2021, CSGO,. Ennyit tudok mondani az én életemről 15 mondatban! >
Mesélj a karakteredről:
<Violettának hívják, aki két éve költözött ide Olaszországból egy új élet kezdésének reményében. Szeret segíteni az embereken, szereti az autókat. Egészséges életet él, kerüli az egészségtelen dolgokat. Pozitív vidám jellegű fiatal nő.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még itt frakcióban!>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Van tapasztalatom az egészségügyi Rp-vel. Egy másik szerveren osztályvezető helyettes rangot töltöttem be.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Az motivál, hogy tudok segíteni a többi emberen. Tudok egy jó, barátságos és összetartó közösségbe tartozni és csapatban dolgozni, élményeket gyűjteni. >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<1. Szájon át.
2. Bőrön át.
3. Légzésen keresztül.
4. Végbélen keresztül.
5. Orron keresztül.
6. Szemen keresztül.
7. Intravénásan. >

Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<Első sorban megkérdezem a sérült személyt, hogy jól van e, ha nem kapok választ, lefektetem és ellenőrzöm a légzést, figyelek a légzés hangjára, ütemére. A légzés ellenőrzése után megkezdem a mellkas kommpressziót és a szájon át lélegeztetést, 30kommpresszió 2 lélegeztetés aranyában. Ha magához tért a sérült ellátom, ha kéri beviszem a korházba. >
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Oda sietek, le ellenőrzöm az úr állapotát. Kiszedem a kocsiból az urat, földre fektetem. Miután kiszedtem a kocsiból elkezdem lefertőtleníteni a sebet és egy nyomókötéssel rögzíteni azt. Az ellátás után elkezdem gyengéden pofozgatni, rázni, szólogatni hozzá, hogy magához térjen. Miután magához tért beszállítóm a korházba. Helyben még adok neki fájdalom csillapítót és vízet. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 
  • Tetszik
Reactions: Péter99

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Jelentkező,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Privát üzenetben keress fel egy leadert időpont egyeztetés céljából.

alairas2-0.png
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.