[SIKERTELEN]Nick Norton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nick Norton

Újonc
Támogató
2021. 09. 16.
48
13
V4 karakter
Nick Norton
LV karakter
Nick Norton
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Nick Norton
Anyja neve: Rachel Smith
Születési hely és idő: Red County, Montgomery és 1990.09.30
Személyigazolvány száma: 112057LS
Jogosítvány száma(ha van): 226483HE
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas, Golden Avenue, 36.
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
175
Testsúly:
80
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Észak Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Főiskola - Mentőtiszt
Intézmény neve:
Las Venturas University
Végzettség megszerzésének ideje:
2015.06.30


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Las Venturas Trans
Munkaviszony kezdete és vége:
2019.08.30 és 2023.06.20
Munkaköri leírás:
Munkajárművet kaptam és fuvarlevél alapján bekellett pakolnom a járműbe, majd kiszállitani az árúkat.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Mentőtiszti végzettség után jó pár évet elmentem anyagi gondok miatt futárkodni és most, hogy minden rendben az életemmel, igy szeretném elkezdeni az egészségügyi pályafutásomat.



Out Of Character​



Neved: <Zsolti>
Életkorod: <22>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<5 éve.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Még nem volt, azért mert sajnos nem volt elég időm, hogy frakcióba lépjek, viszont most hogy véget értek a fősulis vizsgák, igy sok időm van a frakcióra.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Igen, voltam.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Nagyon jó tapasztalataim vannak, mint GTA 5, mint MTA SA szervereken. Sok mentős frakcióban voltam már, igy átlátom az egész rendszert.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Aktiv személyiségű vagyok, nem beszélek sokat, ezáltal jó hallgató tipus vagyok. Szeretek tanulni, segiteni másoknak és folyamatosan azon lenni, hogy megfelelő munkát adjak ki a kezemből.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Zsoltinak hívnak és egy egyetemista mérnök hallgató vagyok. 22 évemet töltöttem be az összel, illetve Fejér megyében lakom magyar földön. Van jogositványom, ezáltal szeretek vezetni, és célom, hogy legyen teherautó/kamion engedélyem is. Viszont a legfontosabb, hogy már 5 éve rp-zek és ez idő alatt rengeteg helyen voltam frakció vezető, illetve sok szerveren töltöttem be Mentős/orvos posztot. Mentős/orvos poszton belüli legnagyobb rangelérésem, nem más, mint a Főorvos rang. Szabadidőmben edzek és szoktam az erdőbe kijárni túrázni, hiszen ez nekem nagyon nagy kikapcsolódás. Sokszor szoktam egyedül lenni, hiszen számomra a csend megnyuvást jelent és ezáltal tudok higgadt maradni és embernek érezni magam. Bulis fiatal vagyok, szóval elszoktam járni ide-oda szórakozni.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Nick Norton egy 32 éves fiatalember. Montgomery-ben születtem San Andreas államban Red Country-ban születtem és nőttem fel remek családi és baráti körülmények között. Kiskorom óta érdekel a mentőszolgálat és egyben az autószerelés is és annak feladatkörei szóval szeretek segíteni az embereknek. Továbbá imádok vezetni bármilyen járművet. Mentőtiszti egyetem után elkezdődött az életem és buszsofőrként, majd szerelőként 1 év munkaviszonnyal majd vezetési tapasztalat szerzése után vállaltam munkát gépkocsivezetőként. Az oka a távozásomnak az volt, hogy szeretnék elhelyezkedni Mentősként is LV-ben. Régóta a városban vagyok, már eléggé sok kapcsolatot teremtettem, illetve szeretném agyi szempontból is kiegyenlíteni saját magam. Viszont nem csak munka az életem, hiszen szeretek kirándulni, új közösségeket felfedezni, utazni és még ehhez fogható dolgokat csinálni. Ezáltal kitartó, erős idegzetű, jó kommunikációs készséggel rendelkezem. Összeszedett, tanulékony ember vagyok és kész vagyok bármilyen munkát elvállalni, mert tudom, hogy képes vagyok mindent megtanulni. Sajnos hátrány hogy nem vagyok túl beszédes, hamar ideges leszek, ha valami nem úgy történik, ahogy kellene, vagy ha valaki nem tud viselkedni, viszont ezeket tudom javítani. Motivált ember vagyok, szóval, ha van munka, akkor én akár napokon át is dolgozom.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Tabletta, kúp, infuzió, folyékony csepp.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<- Elszoritom a sérült felkarját. - Nyomást kell alkalmazni mihamarabb a sebre. - Ezekután megkell kezdeni a fedőkötés felhelyezését.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<- Megszólitom, megrázom a sérültet. - Ha nincsenek jelek, akkor megnézem a pulzust és a légzését. - Folyamatosan mellkaskompressziót kell végrehajtani a sérült mellkasán, illetve szükséges esetén defibrillátort alkalmazni.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Agyrázkódás lehetséges. Előveszek egy nyakmerevitőt, azt alkalmazom. Ezekután fertötlenitem és kitisztitom a sebet, majd nyomókötést alkalmazok. Kisebb-nagyobb vizsgálatokat végrehajtok, mint például a gerincét megvizsgálom, hogy van-e bármilyen elváltozás, ha van akkor gerinchordágyra fektetem. Minden maradék sérült megvizsgálok és ellátom, majd akár egy segitséggel kisegitem a kocsiból és szükség esetén kórházba szállitom.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.06.20.
Aláírás: Nick Norton
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorra.
Mack Crescenzo Senior Paramedic, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Lisa Vasilievich Medical Director, Chief of MED.
Dr. Lexia Vasilievich Executive Director, Chief of MAN.


tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.