[SIKERTELEN]Miya Raechell

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Oguzhan

Újonc
2019. 06. 24.
65
37
23
Budapest IV.
V4 karakter
Oguzhan Aldemir
LV karakter
Emile Lemaire
V2 karakter
Oguzhan Aldemir
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Miya Raechell
Anyja neve: Lisa Escobard
Születési hely és idő: 2000.04.25
Személyigazolvány száma: 849345FM
Jogosítvány száma(ha van): 947813NM
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Prickle Pine, Community St 3/A
Állampolgárság:
amerikai - albán kettős állampolgár

Magasság:
168
Testsúly:
45
Nem:


Etnikum:
Amerikai - Albán


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Érettségi
Intézmény neve:
Los Santos Gov. School and Centr.
Végzettség megszerzésének ideje:
2018.0615


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Egyéni Vállalkozó
Munkaviszony kezdete és vége:
2018.06.15 - nem bezárult munkaviszony
Munkaköri leírás:
Autó - motor teljesítmény növelés
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Jelenleg is dolgozom benne.



Out Of Character​



Neved: <Péter>
Életkorod: <22>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<10 éve kezdtem.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Sheriffségben töltöttem el 1 hónapot, sajnos hamar rájöttem, hogy nem az én világom. Előtte non scriptelt szervezetekben játszottam.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Még nem.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Jelenleg nincsen tapasztalatom.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Csapatjátékos és megbízható ember képeben ismernek engem a környezetemben élő emberek. Könnyen barátkozom és segítőkész vagyok.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<22 éves vagyok, Péternek hívnak. Jelenleg dolgozom, a szerveren a nyitás óta játszom. Rengeteg embert ismertem meg a hosszú évek alatt a játékból. Barátságos és megbízható ember lévén nagyon könnyen szerzek barátokat, könnyen ismerkedem. Csak hosszú távon szeretek tervezni, nem vagyok az a csapongó típus. Ha valamit megszeretek, akkor azt nagyon nehezen engedem el. Nagyon remélem, hogy így lesz ezzel a frakcióval is. Érdeklődően tekintek minden újdonságra, szeretem bővíteni a tudásomat minden téren. Ha valami számomra érdekeset hallok, akkor képes vagyok órákat böngészni az adott témával kapcsolatban, beleásni magam a dolgokba. Nem írok le ide mindent, mivel azt szeretem ha megismernétek. >
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Egy kemény véleményű, 23 lány, aki most tapogatózik az életben, hogy valójában mit is kezdjen vele. Ismeri az autókat kívülről betéve, alapvetően szeret az autókkal foglalkozni, kis vállalkozását is erre építette fel. Kitartó természetű, de elég nehezen engedi közel magához az embereket. ha valakit megkedvel, azt nagyon nehezen engedi el magától. Ragaszkodik az emberekhez akiket szeret. Jelenleg kialakulóban van a karakter, ezért is csak néhány alap tulajdonságát írtam le. >


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Száj, bőr, végbél. >
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<1. ér elszorításra, 2. fertőtlenítés, 3. gézlap használata 4. kötés felhelyezése.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<1. pulzus megvizsgálása 2. fej oldalra fordít 3. szegcsont alatt három ujjal, erőteljes ütemre történő pumpálás. 4. befújás 5. pulzus ellenőrzés 6. pumpálás újrakezdése>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Nem lehetünk biztosak arról, hogy a gerince sérült-e a hirtelen becsapódáskor. Mivel feltehetőleg gerinc sérültről van szó, NEM nyúlok a sérülthöz. Várok a mentők kiérkezéséig. Amennyiben mentős vagyok, abban az esetben stabilizálom a sérült nyakát, megbizonyosodok a gerinc sérülés fennállásának lehetőségéről. Ezt követően emelem csak ki az autóból. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.06.21.
Aláírás: Miya Raechell
 
  • Tetszik
Reactions: Péter99

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorra.
Mack Crescenzo Senior Paramedic, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Lisa Vasilievich Medical Director, Chief of MED.
Dr. Lexia Vasilievich Executive Director, Chief of MAN.


tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.