[SIKERTELEN]Josh Kearney

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MainRyan0

Újonc
2023. 01. 22.
1
0
LV karakter
Josh Kearney
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Josh>
Középső név:<Nincs.>
Keresztnév:<Kearney>
Születési hely és idő:<Las Venturasi korház, 2000.02.27>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, Mood Street 3>
Állampolgárság(ok):
<Amerika>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Szakorvosi Főiskola>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturasi Medical College>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<LSMC>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019.02.05>
Munkaköri leírás:
<Szakorvos>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Mert bezárt az a korház és sajnos elkellett hagynom.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Bence>
Életkorod:<15éves vagyok jelenleg, február 27. -én leszek 16.>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2021-22 óta,de az LV -t nemrég kezdtem.>

Mesélj magadról:
<Bence vagyok 15éves, szoftverfejlesztő szakon tanulok. Kedves , normális személyiség vagyok. Megbízható illetve segítőkész vagyok. Néha szókimondó típus. Sokat gépezek illetve programozok. Néha lusta vagyok,de ez is ritka. sokat sportoltam illetve sportolok | jelenleg karate ( küzdősport ) |. Sokat szoktam a szabadban tölteni illetve közösségben is. Olyan típus vagyok aki flegmázik velem, akkor énis vele.>
Mesélj a karakteredről:
<Josh Kearney -nek hívják amerikai állampolgár illetve Szakorvosi főiskolai végzettséggel rendelkezik. Szigorú személyiség illetve kedves is egyben. Iskolái során mindig is egészségügyben szeretett volna tevékenykedni illetve már általános iskolában eldöntötte,hogy mi is szeretne lenni. Egészségesen él illletve edz ha van szabad ideje. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Fivemen is illetve MTA -n is voltam az összes frakcióban illetve6év RP alatt rengeteg tapasztalatot szereztem ezen túl SeeMTA szerverein még nemvoltam frakcióban + ha ott hagytam egy frakit valszeg azért mert meguntam vagy másikat is kiszerettem volna próbálni.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Vannak és igen voltam egészségügyi frakcióban MTA -n illetve FIVEM -en is.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Tetszik a szerver illetve az egészségügy is mivel ebben is van rengeteg fejlődés és valakinek legalább tudnék / -nák segíteni.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Algopirint, Algoflex>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Mellkas illetve fej sérüléseket.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Előszöris elkezdem megvizsgálni a sérülés helyét ezek után fájdalom csillapítót adok be ( pl. algoflex ), ezek után szépen lassan felsegítjük a sérült személyt és besegítjük a mentőautóba ezek után beszállítjuk és röntgent készítünk és ez alapján megállapítjuk a sérülés pontos tünetét,hogy törött -e stb.. és bekötüzzuk.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.01.25.
Aláírás: Josh Kearney
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Josh Kearney,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Privát üzenetben keress fel egy leadert időpont egyeztetés céljából.

tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu és DaniLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.