[SIKERTELEN]Jason Murphy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SneerDarl

Újonc
2023. 06. 13.
3
0
LV karakter
Jason Murphy
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Jason Murphy
Anyja neve: Marry Murphy
Születési hely és idő: 1999.06.03 Fort Carson/Las Venturas/San Andreas
Személyigazolvány száma: 127164UL
Jogosítvány száma(ha van): 601293UF
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
152 S 6th St/Las Venturas/San Andreas
Állampolgárság:
USA Állampolgár

Magasság:
179
Testsúly:
80
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Főiskola
Intézmény neve:
Davis High School
Végzettség megszerzésének ideje:
2019.03.09


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
-
Munkaviszony kezdete és vége:
-
Munkaköri leírás:
-
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
-



Out Of Character​



Neved: <Alex>
Életkorod: <19>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<6-7 éve játszok Roleplay szervereken.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Ezen a szerveren még nem voltam frakciótag.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Igen,voltam,viszont nem SeeMTA-n.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Egy ideig rp-ztem az egészségügyi rp-t viszont nem mondanám magam tökéletesnek,szeretném fejleszteni magam és úgy érzem erre most itt lehet a lehetőség.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Nagyon szeretek és tudok is csapatban dolgozni,szeretném az igyekezetemmel segíteni a frakciót,a frakció tagjait,illetve a játékosokat is. Olykor vicces,olykor komoly tudok lenni,helyzettől függően,szorgalmas és odaadó vagyok. Remélem megismerhetjük egymást a jövőben.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Alexnek hívnak,19 éves vagyok és Erdélyben élek. Jelenleg fejeztem be a sulizást. Szabadidőmben újra MTA-zok mint a régi szép időkben,illetve barátokkal töltöm az időm. Egy megbízható,barátságos személy vagyok aki szereti megtanulni az új dolgokat. Nagyon nyitott vagyok a világ és az emberek felé. Könnyen tanulok illetve könnyen fejlődök,mindent szorgalommal csinálok amit szeretek,viszont a nehezebb dolgok sem jelentenek akadályt. Napi 3-4 órát tudnék a frakcióra szánni viszont ez olykor lehet több is meg kevesebb is. A munkától illetve a szabadidőmtől függ.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Egy olyan személyt alakítok aki minden nap többet és többet szeretne kihozni magából. Szeretne minél több élményt gyűjteni. Szabályokat betartó,tisztességes állampolgár.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Szájon,orron,bőrön,belégzésbeli,szemészeti (a gyógyszer szemcsepp formájában jut a szervezetbe>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Rákell helyezni az alkarra a kötést,az alkarat bekell hajlítano 90 fokos szögben,majd a kötést a csuklóra kell helyezni,úgy hogy a kötés széle a személy kezével legyen azonos szinten. Csomózni kell egy kiinduló csomót a kötés végére,hogy rögzíteni lehessen,majd körkörössen megkell kötni azt.Ezekután lekell ellenőrzni a kötést,hogy megfelelően tart-e.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<A betegenek kötelező módon lekell ellenőrizni a légzését,légzési jeleket kell keresni,ezekután egy stabil helyre fektetni , tenyerünket a mellkas közepére helyezzük ,lenyomjuk keményen a mellkast,majd felengedjük a nyomást,hogy a mellkas visszanyerje eredeti helyzetét.Ezután a mellkaskompressziókat folytatjuk ritmusban.Ezek közben zárjuk el a személy orrlyukait,majd szájon át is próbáljuk meg lélegeztetni. >
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Ebben az esetben nem mozdítanám meg az adott személyt,az agyrázkodás szinte biztos,viszont sérűlhetett a háta,a gerince a személynek,ilyenkor a mozgatással csak sokkal súlyosabb problémát generálhatunk,kell értesíteni a mentőszolgálatot illetve az illetékes szervereket és ők majd speciális eszközökkel kiemelik az autóból a sebesűltet. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorra.
Mack Crescenzo Senior Paramedic, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Lisa Vasilievich Medical Director, Chief of MED.
Dr. Lexia Vasilievich Executive Director, Chief of MAN.


tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.