[SIKERTELEN] Fujikawa Aki

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DzsuánTheOnlyOne

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2021. 10. 03.
114
182
Sárosd
V4 karakter
Yvon Solè
LV karakter
🔰Fujikawa Aki🔰
V2 karakter
I've never had
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Fujikawa Aki
Anyja neve: Eleonora Williams
Születési hely és idő: 1996. 07. 08; Tokyo
Személyigazolvány száma: 737253YI
Jogosítvány száma(ha van): 814984PJ
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Tartózkodási hely: Las Venturas
Állampolgárság:
Japán, Amerikai

Magasság:
188 cm
Testsúly:
76 kg
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Fehér


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Középfokú tanulmányok.
Intézmény neve:
Michigan Central High School
Végzettség megszerzésének ideje:
2015. 06. 15.


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Fast Trans KFT.
Munkaviszony kezdete és vége:
2023. 07. 11. → 2023. 07. 22.
Munkaköri leírás:
Áruszállítás fuvarlevél alapján.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
A cég megszünt.



Out Of Character​



Neved: <Bencének hívnak.>
Életkorod: <Jelenleg 17. életévemet töltöttem be nem olyan régen.>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<Nagyon régen játszottam még V1 és V2 szerverén amiután volt egy nagyobb kihagyásom és lassan két éve kezdtem el újra az RP szervereket járni.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Még V3 szerverén voltam az OMSZ tagja, de az LV szerverén/szerverein még nem voltam frakcióba, mivel nem rég kezdtem el játszani rajta.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Végülis igen, ha belevesszük a V3-as múltam.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Még a régi sérülés rendszerrel sokat tapasztaltam meg RP terén, az új rendszert még nem próbáltam ki, de hamar hozzátudnék szokni.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Mivel könnyen tanulok, és hasznos tagja lehetnék a frakciónak.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Bognár Bence a becses nevem, Fejér megyében egy kis faluban élek. Nagyon sok hobbim van, mint például a képszerkesztés, programozás, motorozás és egyebek. Szabadidőmben feljárok játszani és építeni a játékbeli karakterem.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Fujikawa Aki, egy 27 éves tag, aki két nyelven magas szinten beszél és imádja az autókat. Kiskorától kezdve érdekelték az egészségügyi tevékenységek, mivel édesanyja kórházi ápolóként dolgozott. Középiskolában kapott egy mentő ápolói szakot miután végzett, ezt követően járta az államot és rövidebb terjedelmű munkákkal tartotta fel magát. Legvégső elkeseredésében jelentkezett az LVMS köreibe, hogy szakmájában helyezkedjen el és hasznos tagja lehessen a társadalomnak.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Több féle létezik, beszélhetünk szájon át bevehető gyógyszerekről, bőrön át felszívódóról, létezik olyan amely a nyálkahártyán keresztül hozza meg a hatását, intravénás beviteli mód is létezik, ezek mellett az anális úton is bevihetünk a beteg szervezetébe gyógyszert. >
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<
1. Beteg megnyugtatása és sérülésének felmérése.
2. A sebkörüli terület megtisztítása és fertőtlenítése Betadine oldattal.
3. Fogni egy mull-lapot és a sérülésre helyezni
4, Megragadok egy géztekercset amit ráhelyezek a sebre.
5. Amit fásli vagy egyéb eszköz segítségével rögzítem a sebre a géztekercset a folyamatos nyomás tekintetébe.
6. A végtagot a szív vonala felé emelem.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<
1. Felmérem a helyszínt.
2. Mentők értesítése.
3. Megrázom a beteget és megnézem reagál-e.
4. Hatra billentem a fejét és 10 másodpercig a "3-as érzékeléssel" vizsgálom a beteget. (nézem, hogy emelkedik-e a mellkasa; hallgatom, hogy vesz-e levegőt; érzem, hogy vesz-e levegőt.)
5. Ráhelyezem a kezem a megfelelő helyre a szívmasszázshoz és elkezdem a szívmasszázst. (100-120 nyomás/perc ütemmel.)
6. Folytatom a szívmasszázst a mentők megérkezéségig.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Felmérem a helyszínt és értesítem a mentőket. Megvizsgálom a beteget és ha alkalmas rá akkor Rautek-féle műfogással kiemelem a kocsiból. Ezek után elővennék egy mull-lapot és egy Betadine oldatos fertőtlenítőt, amivel lekezelném a sebet és a mull-lapot a sebre helyezném. Ezt követően két fásli segítségével sapka kötést rögzítenék a férfi fején és megvárnám ameddig megérkeznek a mentők. Nyílván ha nem szükséges nem mozgatom, hanem az autóban ellátom. Ha mindennel készen vagyok figyelem az úr légzését és életjeleit továbbra is.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.07.22
Aláírás: Fujikawa Aki
 

BalazsLV

Aktív fórumozó
2020. 12. 05.
233
269
LV karakter
brycen cason
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorra.
Mack Crescenzo Senior Paramedic, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Lisa Vasilievich Medical Director, Chief of MED.
Dr. Lexia Vasilievich Executive Director, Chief of MAN.
 
  • Tetszik
Reactions: OctaneLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.