[SIKERTELEN]Ethan Li

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ferNc

Újonc
2023. 07. 04.
1
0
LV karakter
Ethan Li
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Ethan Li
Anyja neve: Emily Smith
Születési hely és idő: Las Venturas 2000.04.04
Személyigazolvány száma: 155043KT
Jogosítvány száma(ha van): 310394XV
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
4th Flanders Street
Állampolgárság:
amerikai

Magasság:
180cm
Testsúly:
70kg
Nem:

Férfi[x] Nő[]
Etnikum:
fehér


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
University of Florida
Végzettség megszerzésének ideje:
2018-2022


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Nagyker futár
Munkaviszony kezdete és vége:
2023.05.15-2023.07.03
Munkaköri leírás:
vezetés,pakolás,fizikai munka
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Mindig is nagyobb álmaim voltak, csak kellet egy alkalmi munka hogy elkezdhessem megvalósítani az álmaim.



Out Of Character​



Neved: <Gyug Ferenc>
Életkorod: <17>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<2 éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Nem voltam még, mindig is szerettem volna frakció tag lenni csak nem volt rá időm a sok sport miatt, de most hogy abba hagytam így több időm lett és szeretném azt a szabad időt a frakcióra szánni.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<más szerveren>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Szerettem, mivel izgalmasnak tartottam és szeretek segíteni az embereken>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Azért gondolom azt hogy érdemes lenne velem dolgozni, mivel hallgatok a feletteseimre, megadom a tiszteletet a kollégáimnak és rengeteg időt tudnék a frakcióba tölteni, akkor is amikor nincs fent 1 menős se (hajnali 2 óra körül). Gyorsan megtanulom a dolgokat, ha jól magyarázzák el.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Gyug Ferenc-nek hívnak,17 éves vagyok. Debrecenben élek, a Brassai Sámuel Szakközépiskolába járok. Szabadidőmben sokat szoktam játszani, mivel szeretem ha valami leköti a figyelmem, emellet sokat szoktam sportolni és a barátaimmal lenni.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Ethan Li egy nagyon szorgalmas ember aki szeret segíteni másokon. Eddigi élete nemúgy alakult ahogy tervezte de most nagy változtatásra készül. Ethan álma hogy mentős legyen kiskora óta.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Anális,Orális,Vénás,Nyelv alatti,>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Először a sérültet nyugott helyzetbe helyezzük aztán ruházatát eltávolítása a sérült helyen, az alkart a szív felé emeljük, aztána seb fertőtlenítése majd mull-lapot helyezünk rá és körbetekerjük géz tekercsel nem túl szorosan.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<A bajba jutott megszólítása, majd segítség kérés, a sérült nyugalomba helyezése fejét óvatosan hátra hajtjuk 10 mp-ig figyeljük a légzését, mellkasának mozgását majd ha nem mutat életjelet elkezdjük az újraélesztést 30 mellkaskompresszió majd 2 befújás következik a beteg szájába vagy orrába (helyzettől függ) ezt folyamatosan csináljuk a mentő megérkeztéig.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Biztonságosan megközelítem a helyszít, értesítem a mentőket a sérülthöz nem nyúlok mivel nemtudom van-e gerinc sérülése, megvárom a mentők megérkezését majd átveszik a sérültet >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorra.
Mack Crescenzo Senior Paramedic, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Lisa Vasilievich Medical Director, Chief of MED.
Dr. Lexia Vasilievich Executive Director, Chief of MAN.


tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.