[SIKERTELEN] Ellie M Brassco

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nixi

Újonc
2020. 11. 18.
41
29
29
Vasvár
V4 karakter
★★★★★★
LV karakter
Ellie M Brassco
V2 karakter
Ellie Lorenz
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Ellie M Brassco
Anyja neve: Tina Smith
Születési hely és idő: Las Venturas 2018. 04. 07.
Személyigazolvány száma: 935947TP
Jogosítvány száma(ha van): 331653NA
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Prickle Pine
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
170cm
Testsúly:
73kg
Nem:

Férfi[] Nő[x]
Etnikum:
Fehér


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
California Institute Of Technology
Végzettség megszerzésének ideje:
2019-2023


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Nagyker futár
Munkaviszony kezdete és vége:
2023. 05.15-2023. 07.11.
Munkaköri leírás:
Alkalmazott vezetés,rakodás,fizikai munka
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Kellett egy alkalmi munka az álmaim megvalósításához ,nagyobb álmok megvalósításához pedig egy olyan munkahely ahol több dolog is törnénik.



Out Of Character​



Neved: <Szabó Norbert>
Életkorod: <28>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<4éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Régebben Raidline-ban voltam pontosan nem tudnám leírni mikor és meddig 4x kaptam fizetést ennyit tudok sajnos munka nagyon elvette a szabad időmet de mivel már munkahelyet váltottam ezért úgy gondolom tudnék teljesíteni.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Nem>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Látni láttam így tudtam megjegyezni nagyrészt a dolgokat,pl. autóval mentem az út szélén fekvő beteget elláttam a megfelelő rp tudásom szerint mindig szinte.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Könnyen tanulok, könnyen barátkozok más playerekkel, beilleszkedéssel nincs gondom,a feladataimat ami ki van szabva ellátlom megfelelően tudásom szerint.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Szabó Norbert vagyok 28-éves Vasmegye Vasváron lakok, Jelenlegi munkahelyem Csörnőc Menti Mezőgazdasági Tsz 7éve dolgozom már ott aktívan, előtte volt pár munkahelyem ahol nem tudtam elhelyezkedni sajnos, Asztalos szakmával rendelkezem rendszerint szoktam is azt csinálni itthon, rendelésre készítek anyagokat ezzel eltöltve az időt és kis plusz pénzt keresni vele. >
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Ellie M Brassco egy olyan nő, aki soha nem szeret bele keveredni bármi féle illegális tevékenységbe, magabiztos határozott és szorgalmas egyéniség.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Anális,Orális,Vénás,Nyelv alatti,>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Esetenként stabil fekvésbe helyezzük a beteget, ruháját eltávolítva pl. hosszú ujjú póló esetében az artériás vagy vénás vérzés helyét ezzel megtisztítva ,seb fertőtlenítése kitisztítása mull lap ráhelyezése, gézlap rátekerése nem túl szorosan ne hogy kisseb ereket elszorítjunk ezzel. >
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Veszélyforrás esetén felmerülhet a bajbajutott biztonságos helyre helyezése, Ha rendelkezésre áll viseljen védőkesztyűt, maszkot, kerülje a beteg testnedveivel történő érintkezést,fejét óvatosan hátra hajtjuk 10 mp-ig figyeljük a légzését, mellkasának mozgását majd ha nem mutat életjelet elkezdjük az újraélesztést 30 mellkaskompresszió majd 2 befújás következik a beteg szájába vagy orrába (helyzettől függ) ezt folyamatosan csináljuk a mentő megérkezéséig.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Biztonságban megközelítem a helyszínt, hívom a mentőket azonnal semmi tétlenkedés nélkül, kocsitól messzebb állnék hisz nem tudhatni hogy történt e nagyobb sérülés a kocsin is!! szivárgás/szikra. >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV

BalazsLV

Aktív fórumozó
2020. 12. 05.
233
269
LV karakter
brycen cason
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorra.

Mack Crescenzo Senior Paramedic, MED Mentor.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.