[SIKERTELEN]Dwayne Lukas

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mrcll221

Újonc
2023. 08. 04.
4
0
V4 karakter
Jose Clarke
LV karakter
Dwayne Lukas
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Dwayne Lukas
Anyja neve: Maria Miller
Születési hely és idő: 1998.09.04 Las Venturas
Személyigazolvány száma: 504803RU
Jogosítvány száma(ha van): 757441JE
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Tartózkodási hely: Las Venturas
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
188 cm
Testsúly:
90 kg
Nem:

Férfi[x] Nő[]
Etnikum:
Amerikai


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
Berklee College of Music
Végzettség megszerzésének ideje:
2020.06.24


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
UrmaTrans Kft.
Munkaviszony kezdete és vége:
2017.02.15 - 2021.04.25
Munkaköri leírás:
Áruszállítás és rakodás
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Úgy éreztem más emberek megmentése az én életem értelme, nem a futárkodás



Out Of Character​



Neved: <Marci>
Életkorod: <16, de szeptemberben töltöm a 17-et>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<2 éve>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Még nem voltam, úgy voltam vele hogy csak frakció nélkül jó lesz nekem a farmerkodás>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Nem>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Rp-vel kapcsolatban nincs, csak IRL/OOC tudásom tudom igénybe venni.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Kb. egy fél éve kezdtem érdeklődni az egészségügy iránt, mivel sajnos egyedül voltam egy baleset helyszínén és nekem kellett segítenem a sérültön a diszpécser utasításait követve, aminek során szerintem sok tapasztalatot szereztem. Mindezek mellett szeretek csapatban dolgozni és segíteni, vagy támogatni a társaimat.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Marci vagyok, jelenleg középiskolában tanulok, szabadidőmben játszani szoktam, szenét hallgatni és zenélni. Részben zongorán játszok. Kiskorom óta a zene érdekel. Általában azon vagyok hogy segítsek más embereken. A videójátékok csak a kikapcsolódást jelentik nekem, mintha kikapcsolódnék a valóságból, ezért is szeretek játszani.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Dwayne Lukas a testvérével él Las Venturasban, nem mondanám sikeres embernek. Egy kis bárány farmja van amire sajnos rátört valamiféle vírus és szinte megpusztult az összes báránya. Ezután úgy vélte keres egy rendes állást ami nem futárkodás és farm ápolgatás. Mivel egészen jól szerepel más emberek megsegítésében és az alapvető egészségügyi ellátásokban is olyan jól szerepel, hogy úgy véli ideje lenne kamatoztatni és fejleszteni tudását. >


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Intravénás, Végbélen át, Bőrön keresztül, Szájon és Orron át>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<1. A seb körüli rész megtisztítása
2. A seb kifertőtlenítése/kitisztítása
3.A sebre egy steril sebfedőt helyezek
4. A sebfedőt pólyamenetekkel rögzítem
5.A sérülés fölé a sebfedőre egy feltekert pólyatekercset helyezek ami nyomópárnaként fog funkcionálni
6. A rögzítőpólyát bekötöm egymást fedő, vagy 8-as alakban.
7.A végén ragtapasszal, biztostűvel vagy pólyarögzítő kapoccsal biztosítom>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<1. Hívom a mentőket (112), vagy ha van valaki más arrafelé megkérem őt hogy hívja a mentőket amíg én megkezdem az újraélesztést.
2. Megkezdem a mellkas kompressziót: 30 nyomás a mellkasára majd 2 befújás orron/szájon
3. Addig ismételem a 2-es lépést amíg a sérültnek újra érzem a pulzusát, avagy kiérkeznek a mentők és átveszik a sérültet>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Odasietek az autójához, kinyitom az ajtót, végigszemlélem az urat nem-e található rajta komoyabb sérülés. Mikor befejeztem az átvizsgálást kisegítem a járműből és meghallgatom a levegővételét. Ha szabályos akkor stabil oldalfekvésbe helyezem és megvárom a mentőt, ha szabálytalan vagy nincs abban az esetben megkezdem az újraélesztést az előbbi pontban leírtak szerint, és aztán helyezem stabil oldalfekvésbe a mentőt várva.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.08.16.
Aláírás: Dwayne Lukas
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorra.
Mack Crescenzo Manager, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
dr. Aleena Octane Deputy Director.
Dr. Lisa Vasilievich Medical Director, Chief of MED.
William Vasilievich Chief Executive Director.


tutu-alairas.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.