[SIKERTELEN]Caleb Easton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 11. 16.
26
19
25
Magyarország
V4 karakter
Brian S Kenneth
LV karakter
Caleb Easton
V2 karakter
Kevin Atwater
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Caleb>
Középső név:<->
Keresztnév:<Easton>
Születési hely és idő:<1990.01.29 Las Venturas>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Fort Carson Motel 12>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Los Santos Medical University>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Postás>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020-2023>
Munkaköri leírás:
<Postai csomagok/levelek kiszállítása megadott címekre.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Nem éreztem már magam túl jól, eme munkahelyen.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Jordan>
Életkorod:<24>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Még V2 volt az első szerver ahol elkezdtem a See-s pályafutásomat, ez 2017-ben volt.>

Mesélj magadról:
<Nos hát Jordannak hívnak, 24 éves Pécsi lakos vagyok. Szabadidőmben itt a SeeMTA V3-on játszok, vagy éppenséggel edzek. 6 éves koromtól egészen 17 éves koromig versenyszerűen fociztam, de sajnos jelnleg egészségügyi problémák miatt jegelnem kell a dolgot. 9 osztályom van jelenleg, ennek elég hosszú története van, hogy miért "csak" ennyi, de erről nem szeretnék beszélni, viszont esti iskolában csinálom az érettségimet. A tervem jelenleg az hogy becsatlakozok a Magyar Honvédséghez, mert meg szeretném tudni mire vagyok képes, illetve szeretném szolgálni a hazámat.>
Mesélj a karakteredről:
<Caleb Easton a becsületes nevem, 1990-ben láttam napviágot Los Santosban. Itt Los Santosban jártam ki az általános iskolát, majd később a San Fierroi középiskolában tanultam tovább, itt jött az ötlet hogy én mentős szertnék lenni. Mindig is jó voltam biólogiából, és egyszerűen érdekelt a hivatás, meg persze az sem egy utolsó tény hogy mindig is szerettem segíteni másokon. Végül itt Las Venturásban fejeztem be az Egyetemet, majd itt szereztem meg a doktorimat. Egészen 21 éves koromig laktam együtt a szüleimmel, ezután határoztam úgy hogy a saját lábámra szeretnék álni, ezért az iskola mellet eljártam dolgozni a helyi bűfébe. Ekkor szereztem elegendő pénzt majd megvettem az első autómat, ami egy BMW 760 volt, ez a mai napig is nálam van. A szüleimről annyit tudok mesélni hogy apám autószerelő volt, édesanyám pedig a helyi kisboltban dolgozott. Szóval nem mondanám hogy gazdag család voltunk, de nem kellet nélkülözni. Apám azt akarta hogy szerelőnek menjek tovább tanulni, de engem az a pálya nem vonzott.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Eddig nem voltam egyetlen frakcíóban sem, hiszen nem rendelkezek túl sok játszott perccel, ebből fakadóan nem igen vesznek fel engem sehova.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Amióta csak a See szervereken játszok, egyetlen egészségügyi frakiban sem voltam, ezért szeretném itt kipróbálni.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Mint fent említettem ki szeretném magam próbálni, ebben a szerepben is.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<Szájonát,Infúzió,Intravénásan>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<1: Körültekintés, majd a sérült körül a helyszín biztosítása.
2: Pulzus illetve légézés ellenőrzése, és ennek tudatában stabilizálni.
3: Értesíteni a mentőszolgálatott, és az ott elhangzott instrukciók tudatában cselekedni.
4: Ha a sérült kritkus állapotban van, és újraélesztést ígényel, akkor ezt elkezdeni, és addig csinálni amíg a szakértők ki nem érnek.>

Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Elsősorban a vérzést kell el állítani, mert fent áll az elvérzés lehetősége, a sérülést kitisztítom majd lefertőtlenítem, ezután szorítókötést alkalmazok. A dagadást jéggel orvosolom. Az eszméletvesztést pedig úgy hogy finoman elkezdem rázógatni az illetőt.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.04.27.
Aláírás: Caleb Easton
 
  • Tetszik
Reactions: TheMelvin

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Caleb Easton,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Privát üzenetben keress fel egy leadert időpont egyeztetés céljából.

tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.