[SIKERTELEN]Bradford Santos Jelentkezese

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szabi83

Újonc
2022. 05. 29.
16
2
V4 karakter
Demir Ahmet
LV karakter
Bradford Santos
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Santos>
Középső név:<Válasz>
Keresztnév:<Bradford>
Születési hely és idő:<San francisco 1992.01.01>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Válasz>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Matematikai szakképzetség>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Tasis the American school>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<Meg mindig ott dolgozok>
Munkaköri leírás:
<Nem a legjobb nehezek a csomagok>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Meg nem távoztam >

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Szabolcs>
Életkorod:<13>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Április óta>

Mesélj magadról:
<Szia Szabolcsnak hívnak de szólíthatsz Szabi-nak.Kedvenc hobym a biciklizés meg az úszás. Szabad idomét a gépezésre fordítom.Szeretek uj dolgokat ki probalni es Kedves es baratkozo tipus vagyok. >
Mesélj a karakteredről:
<Bradford Santos egy új varos lakó es ki szeretne próbálni a mentős életet mert mindig is az volt a vágya hogy egyszer mentős legyen es mindig is becsülte a mentősöket. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Meg nem voltam frakcióba a seemta las venturas szerveren. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Nincs sok tapasztalatom mert nem voltam meg mentős de szedtem fel animba eső embert es jól le tudtam rpzni nem voltak gondok. >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Ki szeretnem próbálni a mentős munkát es szeretnek csapat-ba dolgozni es ki szeretnem próbálni a közös rpt.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Nurofen,Advil,Cataflam,Morfium>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Súlyos Csont törések, Mérgezések, Magas Alkohol fogyasztás, Súlyos autó baleset >
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Amikor ki érkezek a helyszínre biztosítom a terepet es megvizsgálom a könyökét ha meg van hogy mi a baja akkor elveszem az egészségügyi táskát es ellatom a sérült könyökét es ha végeztem meg máshol is átvizsgálom hogy biztosra menjek hogy nincs más baja.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Bradford Santos,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Privát üzenetben keress fel egy leadert időpont egyeztetés céljából.

tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.