[SIKERTELEN]Alan Chatwin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

B0NES

Újonc
2021. 10. 08.
5
5
21
V4 karakter
Alan Shaw
LV karakter
Alan Chatwin
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:< Chatwin>
Középső név:<Válasz>
Keresztnév:< Alan >
Születési hely és idő:< 2001.11.02 Las Venturas >
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
< Las Venturas >
Állampolgárság(ok):
< Amerikai>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
< Doctor of Medicine >
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas University >

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
< Vállalkozó >
Munkaviszony kezdete és vége:
<2022.12.20-2023.01.25>
Munkaköri leírás:
< Fizikai munka , Fuvarozás >
Miért távozott előző munkahelyéről:
< Fárasztó volt és monoton >

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:< Dániel >
Életkorod:<20>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2016.11.02>

Mesélj magadról:
<20 éves vagyok , Szigetszentmiklóson lakom barátnőm el. Építőiparban dolgozom Hétfőtől Péntekig napi 8 órában ugy hogy játékra sajnos kevesebb időm van sajnos. Szeretek túrázni , hegyes területeken mászni is/ sétálni. >
Mesélj a karakteredről:
< Alan egy pálya kezdő fiatal , normális körülmények között nőt fel San Fierroban. Nemrég töltötte be a 21edik életévét és ezel párhuzamosan most végzett az Egyetemen a jelenlegi élet célja az ugy nevezett Amerikai álomot elérje ami takar egy Autót és egy házat/lakást. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még frakcióban , féltem hogy nem tudnám teljesíteni az elvárást >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<See Mta V2 voltam OMSZben 5 honapot. >
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
< 2020ban voltam v2 szerveren mentős mar ott is szeretem a RPt amit akkor csináltunk. Igy hogy elkezdtem a See Mta Las Venturast újra meg jött a kedvem >
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
< Algoflex, Nurofen, Cataflam, Rubophen, Advil >
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
< Belső vérzés, súlyos fej sérülés, Lőtt seb, szúrt seb, nyílt törés, Artériás vérzés >
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
< Megkérdezem,hogy esetleg máshol fáj e neki , majd sínben biztosítom a sérült könyökét, majd korházba sietek vele és röntgent veszek a karjáról és attól függ mit mutat röntgen kép úgy cselekszem a sérüléssel tovább megfelelően annak a sérülésnek >


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.01.26.
Aláírás: Aláírás helye
 
  • Tetszik
Reactions: Wexen és DaniLV

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Alan Chatwin,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services High Command döntést hozott a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Szombaton (01.28) 14:00-kor várunk TS-en. Amennyiben nem megfelelő, privát üzenetben keress fel egy leadert időpont egyeztetés céljából.

tutu-alairas.png

 
  • Tetszik
Reactions: Tetsu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.