Sienna Blackburn jelntkezési lapja a Nemzeti Nyomozói Irodába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CsikiBrikiii

Újonc
2021. 01. 14.
1
1
V2 karakter
Sienna Blackburn
tiAsvMD.png


Q24882U.png

IC RÉSZ
Q24882U.png

1. Név
  • Vezeték: Sienna
    Középső: -
    Kereszt: Blackburn

2. Édesanyja leánykori neve:
  • Név: Chloe Blackburn

3. Születési adatok:
  • Dátum:1996. 08.12.
    Hely: Amerikai Egyessült Államok, California, San Francisco
    Nem:NŐ

4. Súly és magasság:
  • Súly:47 kg
    Magasság:165 cm

5. Állampolgárság:
  • Magyarországi állampolgár: IGEN
    HA NEM: Magyarországi állampolgárságra jelentkezett: IGEN/NEM
    Jelenlegi állampolgársága:Magyar, Amerikai

6. Lakhely:
  • Bejelentett lakhely:Los Santos, Beverly Ave. 13/B

7. Legmagasabb elvégzett tanulmánya: Egyetem
  • Iskola: Általános, Gimnázium, Egyetem
    Iskola neve: San Franciscoi Közszolgálati Egyetem
    Ideje: 2012/09 /01 - 2016/06/24
    Végzettség: Nyomozó

8. Előző munkahelyei:
  • Cég neve: DPD Kamionsofőr
    Alkalmazás ideje: 2021. 01. 01.-2021. 04. 01.
    Feladatköre: Árú szállítás
    Távozás oka: Másik városba költöztem.
  • Cég neve: -
    Alkalmazás ideje: -
    Feladatköre: -
    Távozás oka: -

9. Rendelkezik érvényes jogosítvánnyal?
  • IGEN, rendelkezem.

10. Kapott bírságot az elmúlt 5 évben, ha IGEN részletezze:
  • Nem, nem kaptam még.

11. Telefonszáma:
  • 652278

12. Meséljen magáról (Legalább 75 szó):
  • Sienna Blackburn-nek hívnak, 25 éves vagyok. Családommal San Franciscoban éltem az egyetem elvégzéséig. Van egy ikertestvérem, aki Los Santos-ban lakik és elköltöztem hozzá munkakeresési céllal, mivel ő az NNI-ben dolgozott és ő ajánlotta nekem, mert úgy gondolja, hogy megfelelő munka lenne számomra. Egy barátságos és kedvem ember vagyok, aki mindent megtesz azért, hogy a maximumot nyújtsa és segítsen másokon. Szeretek csapatban dolgozni és másokon segíteni. Egy hobbym van, ami a zongorázás. Ezt a hobbyt már 4 éve űzőm és nagyon megkedveltem. Röviden ennyit magamról.

13. Honnan értesült a tagfelvételről:
  • A testvéremtől illetve a weboldalon.

14. Milyen nyelveken beszél:
  • Magyar, Angol

15. Volt tagja terror, illetve egyéb bűnszervezeteknek:
  • NEM, nem voltam.

16. Vezetett már alkohol, illetve kábítószer befolyása alatt, ha IGEN részletezze:
  • Nem, nem vezettem.

17. Fogyasztott kábítószert, illetve egyéb tudatmódosító szereket, ha IGEN részletezze:
  • Nem, nem fogyasztottam.

Q24882U.png


OOC RÉSZ


Q24882U.png

1. Név
  • Vezeték: Csík
    Középső: -
    Kereszt: Gábor

2. Születési adatok:
  • Dátum: 2003. 09. 22.
    Hely: Szeged
    Életkor: 17
    Nem: FÉRFI

3. Legmagasabb elvégzett tanulmánya:
  • Iskola (Általános, Középiskola, Egyetem, Főiskola):
    Végzettség (Ha nincs akkor "Általános"):Általános, jelenleg középiskolába járok.

4. Mióta játszol az SGS szerverein (V3,LV,V2,SAS):
  • 2021 óta játszok SGS szerveren.

5. Hány játszott perccel rendelkezel:
  • 14031 játszott perccel rendelkezem.

6. Sorold fel a hobbijaid:
  • Sokat biciklizek, illetve Judozok.

7. Milyen karaktert alkotnál a frakcióban:
  • Egy barátságos, kedves embert szeretnék alkotni, aki harcol az igazságért és az ártatlan civilek épségéért, próbálja kihozni magából a maximumot és mindenkinek segít.

8. Miért szeretnél csatlakozni a frakcióba:
  • Meg szeretném tapasztalni hogy mi a feladata az NNI-nek, mert szeretek nyomozni, illetve szeretnék jó rp szituációkba keveredni.

9. Milyen terveid vannak a frakcióban:
  • Főtörzszászlós fokozat elérése.

10. Milyen nyelveken beszélsz:
  • Magyar, Angol

11. Voltál már bármilyen rendvédelmi frakcióban a szerveren, ha IGEN részletezd.
  • Nem voltam.

12. Voltál már a frakció tagja, ha IGEN részletezd:
  • Nem voltam.

13. Mesélj magadról (Legalább 150 szó):
  • Csík Gábornak hívnak, 17 éves vagyok. Szatymazon élek egy Szegedtől nem messzire lévő kis faluban családommal. Van egy nővérem, illetve két öcsém. Jelenleg Szegeden középiskolába járok 11. Osztályba Rendészeti szakra. Azért jelentkeztem Rendészeti szakra, mert már kis korom óta rendőr szeretnék lenni. Célom a Nemzeti Közszolgálati Egyetem elvégzése és ezek után a Szegedi Rendőrkapitányságon szeretném végezni a szolgálatot. Óvodában fociztam, de ezt a sportot hamar elhagytam és Általános Iskolában elmentem Judozni. A Judot 6. osztályos korom óta versenyszerűen űzőm és nagyobb eredményeket értem el idők után. Manapság már nincsenek edzések és úgy érzem, hogy nem vagyok a formámban ezért egyedül a szabadidőmben kondizok és futok. Néha barátaimmal elmegyünk biciklizni, illetve sétálni, beszélgetni, hogy ki, hogy áll ehhez a mostani helyzethez, illetve, hogy megy az iskola. Magamat kitartónak, segítőkésznek és türelmesnek tartom, de természetesen van ritkán olyan pillanat amikor türelmetlen leszek. Eddig a szerveren csak bandában voltam, ahol megpróbáltam kihozni magamból a legtöbbet és a legjobbat, de ki szeretném próbálni magam egy Rendvédelmi szerv tagjaként.

14. Miért válasszunk téged:
  • Egy kitartó ember vagyok aki mindig a maximumot próbálja kihozni magából. Szeretek csapatban dolgozni és segíteni másokon.

15. Mennyire fontos a csapatmunka a frakcióban, részletezd:
  • Nagyon fontos a csapatmunka, mint minden rendvédelmi szervben hiszen csapatmunka nélkül nem tudnánk megállítani az illegális tevékenységeket végző személyeket (pl.: egy ATM rablásnál a megfelelő rádió kódok illetve megfelelő mennyiségű személy szükséges az akció végrehajtásához.). Szóval szerintem a kommunikáció, összetartás és a csapatmunka a legfontosabb.

16. Csatolj képet a névváltásaidról, jailjeidről, kitiltásaidról, előző neveidről és játszott percedről.:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Rozsda28

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.