sian jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sian

Újonc
2019. 01. 10.
74
632
Érd
V4 karakter
dameon cannon

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

|sian jelentkezése G.mod-nak|



| Fórum és IG nevem: |
- sian és az In-game nevem Zilton Cannon.

| Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni? |
- Nagyjábból 2015 óta, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de 2023 nyara óta nagyon aktívan. Fórumot is körülbelül azóta használom, szintén kisebb-nagyobb kihagyásokkal, nyár óta viszont ezt is aktívan használom.

| Miért szeretnél globális moderátor lenni? |
- Mindig is szívügyem volt a fórum, akár csak nézegetni ezt és inspirálódni játékostársaimtól. Már korábban is nagy örömömet leltem a fogalmazásban, igazából maga a játék szeretete erősítette fel ezt bennem. A helyesírásomban is rengeteget segített, és megtanította nekem a kerek, érthető mondatok használatát és annak fontosságát, illetve egy történet megírásának módja. Legjobban az élményképek elkészítései ragasztanak a monitor elé egy ideje. Szeretem ma már kézben tartani a dolgokat, és fontos számomra a rendezettség zűrös tinédzserkorom ellenére. Szeretném jobban átlátni a weboldalt, segítségére lenni fórum felhasználóinak. Ezek mellett fontosnak tartom a helyesírást, és ebben való fejlődést. Mivel mind s maga a roleplay élménye, ezért fontos nekem a közösség megsegítése, ha szükségük akad rá.

| Miért pont téged válasszunk? |
- Rugalmas vagyok, megfelelő érettséggel és tapasztalattal rendelkezem a fórum felületén, meg alapból a SeeMTA szerverein is. Mind a szerver és mind a fórum szabályzatát elég jól ismerem. Ezáltal már szerintem alkalmas lennék a feladatra. Régebben is jelentkeztem már, akkoriban kevés tapasztalat miatt elutasítottak, de közölték velem hogy egy következő ciklusban próbáljam meg. Nagyon szívesen tapasztalnám meg a nagyobb körű fórum moderátori feladatokat.

| Naponta mennyi időt töltesz a fórumon? |
- Változó, leginkább pár órákat szoktam eltölteni fórumon, össszesítve egy nap fórumon. Mondjuk azt napi 3-4, néha kevesebb, ha elvagyok halmozva.

| Mutasd be a referenciáidat. |
you dont know me
egy torzult elme világképe

Rollin 20s Outlaw Bloods (Itt rendelkezek topic moderátorral is)
SCKK mapolás original verziója, még 2017-ben csináltam.

-Az első projektem nem futott nagyot, egyedül játszogattam és csak próbálgattam az új fórum felületét, akkoriban tértem vissza a SeeMTA szervereire. A második projektem csak azért ment futsba, mivel megváltak tőlem nem publikus dolgok miatt. A mostani projektem meg nyár óta elég kozisztensen csinálom, mikor kevesebb időm van akkor kihagyok némi időt. Az aktuális projektem már több mint féléve tart, ugyan azt a karakterem és társai életét mutatom be.

| Rendelkezel TeamSpeak3-al? |
- Persze rendelkezem.

| Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?|
- Mindenképp végig vinném a bemutató topikokon, amik a weboldal leírásokba vannak. Segítség kérés során alaposan elmagyaráznék nekik mindent, és ezt tetőtől-talpig. Hiszen sok mindenbe belelehet futni amibe az ember nem is számítana, leginkább egyszerű szabályokba amiket az emberek fele elfelejt. Bemutatnám neki hogyan töltsön ki egy mintát, hol találják meg a fontosabb topikokat a fórum felületén. Akár a BBCode alapjait is bemutatni, hogy jobban megértse a struktúrát.

| Ismeretséged a csapaton belül? |
- Jelenleg senkit se ismerek a fórum csapatába.

| Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. |
- Maróti Dániel vagyok, nemrég töltöttem 20. életévem. Még mindig a középiskola padjait koptatom, mivel fiatalabb koromba nem tudtam még helyesen dönteni az iskolákbeli választások során, ezáltal egy olyan pályára evezett az utam, amelyet most is sok dologban tudok hasznosítani. Programozásra jártam egy 3 évig, de a végefele eléggé hanyatlott a motívácíóm, és elkezdtem masszív hiányzásokat gyűjteni és sajnos kirúgtak. Egy tanévet kihagytam, magamba zuhanva ültem otthon és egésznap csak játszottam, meg éppen az akkori barátnőmmel találkozgattam. 2022-ben kezdtem mostani iskolámat ebben a szerencsétlen helyzetben, amit magamnak okoztam, ezáltal 10 osztálytól újra kellett kezdenem, mivel rengeteg különbözeti várt rám. Ez már egy általános gimnázium, amibe most is járok. Mostanra örülök, hogy így döntöttem, nem változtatnám meg egyáltalán. Későbbiekben szeretném a pályafutásomat pszichológia karon folytatni egy Budapesti, vagy a Miskolci egyetemen. Hobbiból szoktam szövegeket és verseket írni, ezeket néha fel is veszem. Szoktam játszani más játékokkal is, de mára csak a SeeMTA szippantott be. Photoshopolással, videóvágással és hangszerkesztéssel is foglalkozok hobbi szinten.
 
Utoljára szerkesztve:

Keon

Újonc
2021. 03. 24.
15
22
V4 karakter
Keon Covington
Szerintem alkalmas vagy erre a pozira. Az összes fórummal kapcsolatos dolgot vágod. Sok sikert! <3
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: keving és sian
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.