Shohei Yokota jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

huszkal

Újonc
2021. 04. 26.
9
0
V4 karakter
Shohei Yokota
V2 karakter
Shohei Yokota
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Leventének hívnak, 18 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Kb. fél éve. 8403 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/WND6Fug ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétköznap délután 4 órától 8-9-ig tudnék aktív lenni. Hétvégén viszont változóan.
Úgy gondolom, hogy tudnám teljesíteni az elvárásokat. ~



Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Huszka Leventének hívnak, de inkább csak Levi. Kisteleken lakok, Szegeden járok Középiskolába informatika szakon. Szabadidőmben leginkább videójátékozni szoktam. De még a tanult szakmámból adódóan imádok programozni. Munka után szoktam edzeni is. Legalábbis amennyire a melegtől van kedvem. Esetleg még amikor nincs kedvem játszani, sorozatokat is szeretek nézni akár angoul, akár magyarul is. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Shohei Yokota ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1980.07.01 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középiskolai Érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Legfőképpen azért, mert szeretnék minen lehetőséget kipróbálni, amit a város nyújt. Azt sem hagynám ki, hogy 3-4 hónapot voltam szerelő, valamint kedves, figyelmes embernek tartom magam, aki könnyen be tud illeszkedni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Shohei Yokotának hívnak. Kashiara városában éltem, Japánban, mielőtt See City-be költöztem. Egy luxusruhákat árusító cég vezetője voltam, melynek partnerszerződése volt többek között a Louis Vuittonnal, valamint az Adidassal. A szüleim váratlan halála után otthagytam a céget. Ezután kellett valamihez kezdenem, hogy életben tudjak maradni az életben. Szóval elkezdtem utcai versenyekben utazni. Kemény fel év küzdelem és száguldás után az egyik verseny rosszul sikerült. Valaki köpött a rendőröknek, és elárasztották az utcákat. Rámszállt a japán rendőrség. A következő percben azon kaptam magam, hogy mindent otthagytam és elmenekültem. Így kerültem a városba, hogy új életet kezdjek. Sohasem felejtem el az eddigi életem, és azért fogok itt küzdeni, hogy egyszer visszatérhessek a hazámba. ~

Aláírás:
Shohei Yokota 2021.07.19​
 

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.