Shirong Lee sccs-be való jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tadeo

Barangoló
2019. 01. 10.
102
216
V4 karakter
Nina Ras

See City Car Service jelentkezési lap!

IG Neved:
~Shirong Lee egy kínai eredetű férfi~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3-4 hónapja játszok aktívan a a SeeMTA V2-es szerveren 21000 játszott percem van ~

Hányas szintű vagy?
~ 20 as szintű vagyok ~

Hány éves vagy?
~ 13 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam SCT-ben 1 hónapig és inaktivitásom miatt rúgtak ki mert nem tudtam olyan sokat forditani a szerverre az iskola miatt,Voltam még Triad maffiába onnan pedig azért távoztam mert ki CK-ztak~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretném megismerni az itteni szerveren lévő szerelő rendszert a jó társaság miatt meg mert valóságban is ilyen szakmában szeretnék elhelyezkedni és nem mellesleg a pénz miatt is.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~Rendelkezem mindkettővel és rendszeresen használom is őket ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap 3-4 órát tudnék szerelni de ez persze függ az iskolától de a 3 óra az biztos ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam:https://i.imgur.com/SFp402i.png ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam:https://i.imgur.com/SFp402i.png ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Lacinak hívnak Pest megyében élek szabadidőmben Seemta v2 szereverén töltöm az időmet.Már régóta gondolkozom hogy szeretnék csatlakozni egy szerelő frakcióba és így döntöttem az sccs mellet és ide már írtam 4 lapot de egyszersem lett elfogadva és most gondoltam írok még egyet mert szeretnék nagyon a frakció tagja lenni .Tudom nagyon sok a jailem de szerintem jár mindenkinek egy esély és ha ellene fogadva a lapom bebizonyítanám hogy megfelelő ember lennék a frakcióba. Egyetlen egy esélyt szeretnék kérni és bebizonyítanám hogy megfelelő lennék a frakcióba nagyon rég óta szeretnék már ebbe a frakcióba csatlakozni de még sose sikerült remélem most fog.Remélem kapok egy esélyt és ha kapnék bebizonyítanám hogy ide való vagyok ~

 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Én még mindig szívesen látnálak a frakiban. Én csak TÁMOGATNI tudlak!
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Tegnap még azzal zaklattál hogy te kiléptél nem kirúgtak. Most meg inaktív voltál és kiraktak. Rossz embernek próbálsz kamuzni... Elutasítva.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.