Shinobu Tsukasa jelentkezése S.G.H.-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zsombor kvcs

Újonc
2019. 09. 28.
20
25
Miskolctapolca
V2 karakter
Yamaguchi Chiyoko
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Kovács Zsombornak hívnak,16 éves vagyok. Miskolcon élek. Avasi Gimnáziumban tanulok általános szakon,10.-es vagyok és szeretnék tovább tanulni,le nyelvvizsgázni több nyelvből. Hobbyból biciklizem és tenniszezem. Motorozás az éltem. Szabadidőmben sportolok ,gépezem és a barátaimmal vagyok. Nagyon szeretek idegen nyelveket tanulni.Állatbarát vagyok. Mindenből próbálom kihozni a legtöbbet. Vírushelyzet miatt nagyon aktív vagyok. Szeretem pozitív oldalról nézni a dolgokat. ]

Mióta játszol a szerveren?

[2019 óta
45000 játszott percem van jelenleg]

Eddigi elért dolgok:

[Rengeteg barát
Kisebb-nagyobb vagyon
frakció leader]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mivel nagyon aktív,tapasztalt és a szerverszabályzatot is tudom szeretném magamat hasznosítani, embereken segíteni, akár egész időmet rászánnám aki segítségre szorul, ilyenkor érzem magam a legjobban ha tudok valakin segíteni. Nagy az ingerküszöböm szóval jól bírom a stresszt és a terhet. Szeretném a közösséget építeni és az RP szintet növelni. Bele szeretnék az S.G.H. közösségbe tartozni.

Miért téged válasszunk?

[Szerintem nagyon segítőkész és barátságos vagyok emelett a komolyságom is megvan. Maximalista vagyok,mindenből próbálom a legtöbbet kihozni. Semmit sem csinálok felületesen. Nehéz felidegesíteni. Csapatjátékos vagyok.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Az összes időmet rászánnám mivel szeretek az embereken segíteni]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Egy nap minimum 3 órát mindig fent tudok lenni,de van olyan is amikor 7-8 órát is]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Mivel én csak adminsegéd vagyok ezért megmondanám neki, hogy én nem tudok fixelni. Ha kezdő elmagyaráznám neki, hogy hívjon vontatóst a /call parancs használatával. Ha bugg miatt lett totálkáros a kocsija és van bizonyítéka akkor forduljon adminhoz,de az adminok nem kötelesek fixelni. Ha továbbra sem érti meg akkor megkérnék egy admint, hogy kickelje ki felesleges pm-ek indokkal.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Először elmondanám neki,hogy két féle szerelőtelep van. Az egyik Los Santosba,a másik San Fieroba.Los Santosba a See City Car Service van,San Fieroba pedig a Fix&Drive. A két szerelőtelepen más-másak az árak. Van 3 darab sáv,mind másra szolgál.Jobbról a legkülső az a sima sáv,ott normál áron szereltetheteti meg a kocsiját. Van a "középső sáv"ami a gyors sáv,ha odamész fix 700.000 forint lesz a javittatás,viszont hamarabb sorra kerül. A rendvédelmiseknek mindig a gyors sávba fognak állni mert nekik cascojuk van,függ attól, hogy hol van szerződésük. Nem csak rendvédelmiseknek lehet cascojuk!.Az utolsó sáv ami baloldalt a legszélső az a kijárat. Ott kell kimenni függetlenül attól,hogy hol jöttél be. Ha lerobbant akkor ki tudja hívni a szerelőket.SCCS-nek a telefonszáma 222-222,Fix-nek pedig 444-444. Javasolnám neki, hogy ahol lerobbant ahhoz mérve a közelebbit hívja ki, mert igy időt és pénzt spórol, és a vontatósnak is egyszerűbb lesz és gyorsabban ki fog tudni érni a szerelő. A nyitvatartásuk más-más naptól függően. Ha még esetleg nincsenek nyitva akkor hiába megy a sima sávon akkor is duplát kell fizetnie.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1,Városháza mivel ott tud felvenni munkát, és ott tud igényelni személyi igazolványt meg még sok mást.
2,Autós iskolát mivel ott tudja megcsinálni a jogsit és legálisan félelem nélkül tud vezetni.Megmondanám neki, hogy 5-ös szint alatt nem adnak csekket, de minnél hamarabb csinálja meg a jogosítványt.
3,Autókereskedést mivel ott tud venni magának saját autót, hogy gördülékenyebben jusson el A-ból B-be.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha pm-ben ír nekem akkor az RP-től függetlenül tudok neki válaszolni. Ha betanítani kellene akkor megkérnék mást aki jelenleg nem csinál semmit, ha viszont nincs és nem vagyok kulcsfontosságú az RP-ben akkor jelezném a többieknek, hogy mennem kell betanításra.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Egyből jelzném admin felé! Ha nincs fent admin akkor megprobálom neki valahogy elmondani, hogy ne hirdessen ilyet mert szankcióban fog részesül.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[https://imgur.com/GndOBqD]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[https://imgur.com/YiYJV32]​
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.