Shiba Inu kutya -> Amanda B'Kennedy ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RajmiMS

Újonc
2019. 03. 12.
16
50
21
V2 karakter
Sylvia Behram
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Amanda B'Kennedy >

Ötleted:
< Shiba Inu kutya behozatala >


Megjegyzés:
< Jó lenne egy új kutyafajt látni a szerveren >
 

HoPeV2

𝓵𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪𝓫𝓸𝓾𝓽 𝓉𝒾𝓶𝓲𝓷𝓰 ⌛
Támogató
2019. 01. 18.
211
418
20
V2 karakter
𝓳𝓮𝓼𝓼𝓲𝓬𝓪 𝓪𝔂𝓭𝓮𝓷

Támogatom!

11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
Figyelmzetetést osztottam, figyelj oda erre. @Bazsi
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: krts

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans


Így sincsen kihasználva ez a kisállatos lehetőség, alig látható pár embernél a szerveren. Akinek van is, nagyon ritkán hívja elő, mivel szinte felesleges. (Köztük jómagam is.)
Illetve ha jól tudom, egy új kutya behozatala azzal járna, hogy egy újabb skin slot-tól szabadulna meg a szerver, mivel ahogyan a vadállatok is (farkas, medve stb.), ezek is egy skinnel rendelkeznek, ami helyére akár egy civil, vagy frakciós skin is kerülhetne. De cáfoljatok meg.
Nem tudom támogatni.


 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Nem rossz ötlet, de mondjuk lehet más faj is, nem csak az említett. Vagy akár 2 vagy akár több is bejöhetne. 'De remélem a bullterriert nem akarjátok kicseréltetni. :)
 
  • Tetszik
Reactions: RajmiMS

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ha be is lenne hozva másik kutya helyére, akkor is egy bő hónapig lenne felkapott jobb esetben szerintem. Feleslegesnek tartom, vannak fontosabb dolgok ennél amelyek hasznosabbak lennének illetve hosszabb időre is felkapottabb lenne.​
 
  • Tetszik
Reactions: Malloy és Russo

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Ha be is lenne hozva másik kutya helyére, akkor is egy bő hónapig lenne felkapott jobb esetben szerintem. Feleslegesnek tartom, vannak fontosabb dolgok ennél amelyek hasznosabbak lennének illetve hosszabb időre is felkapottabb lenne.​
Mire gondolsz pontosan? Én kiváncsí vagyok rá de lehet mások is. Leírnád kérlek.
 
  • Szomorú
Reactions: Bazsi

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Arra gondolok, hogy szerintem fontosabb lenne és hosszú távon "felkapottabb" lenne, értelmesebb lenne, ha pl. OMSZ részére bejönne egy fejlesztés, új ellátás rendszer; az állattenyésztéses dolog behozatala v2-re (Tudom volt már róla szó, későbbiekben bekerül) , esetleg a másik ötletben szereplő v3-as szerencsekerék behozatala amely hosszútávon felkapott lenne és sok játékos igénybe venné, illetve még sorolhatnám a külön féle lehetséges fejlesztési dolgokat, amelyekre szerintem érdemesebb lenne időt fektetni a fejlesztőknek mint egy új kutyát behozni a szerverre.
Ezt lehet én látom csak így, de mindenkinek van véleménye én most ezzel kapcsolatban le is írtam.​
 

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Arra gondolok, hogy szerintem fontosabb lenne és hosszú távon "felkapottabb" lenne, értelmesebb lenne, ha pl. OMSZ részére bejönne egy fejlesztés, új ellátás rendszer; az állattenyésztéses dolog behozatala v2-re (Tudom volt már róla szó, későbbiekben bekerül) , esetleg a másik ötletben szereplő v3-as szerencsekerék behozatala amely hosszútávon felkapott lenne és sok játékos igénybe venné, illetve még sorolhatnám a külön féle lehetséges fejlesztési dolgokat, amelyekre szerintem érdemesebb lenne időt fektetni a fejlesztőknek mint egy új kutyát behozni a szerverre.
Ezt lehet én látom csak így, de mindenkinek van véleménye én most ezzel kapcsolatban le is írtam.​
Igen ez mindenképpen előnyösebb lenne.
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Az omsz-nek az új ellátás rendszerét értem, az nagyon is jól hangzana, de mindenképpen egyedi legyen ne olyan mint a többi seemta szerveren. De egy kutyát kevesebb időbe telik betenni mint egy komplex scriptet.
 
B

Bodo

Az ötlet felvidító volt, ezt teljes mértékben támogatom. Ha a Las Venturas SGS szerveren lévő skinrendszer lenne, akkor probléma nélkül bekerülhetne. Viszont így sajnos kérdéses a jövője, hisz minden skinslotot meg kell őrizni az elkövetkező updatek miatt. Lényegében örülök, hogy más is szereti a vicces sárga kutyát(doge). Sajnos mivel eléggé sok dolog hiányzik a petekkel kapcsolatban, mint az átnevező kártya, ezért nem igazán dobna a helyzetén, ugyan annyira el lenne hanyagolva, mint a többi kisállat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.