Sheila O'Casey jelentkezése az SCCS köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dorina20062

Újonc
2019. 01. 10.
25
0
LV karakter
Elizabeth Johnson
V2 karakter
Sheila O'Casey
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Sheila O'Casey ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Régebben játszottam V3-on,ott talán 2000+ percem lehet,aztán átmentem V3 LV-re ott körübelül olyan 5000+ pecem volt,de abbahagytam azokon a szervereken való tevékenységem,itt már 11,000 játszott percem van. ~

Hányas szintű vagy?
~ 15. szinten vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 13 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen,voltam már frakcióban,méghozzá az OMSZ köreiben voltam 1 hónapig.Távozásom oka családi dolgok köré épült,de a tanulás is közre játszott.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék egy közösséget megismerni,és a szerveren új dolgokat kipróbálni,és mivel még nem voltam szerelő,egy szerveren se,itt is szeretném magam kipróbálni,persze ez nem azt jelenti,hogy csak 2 hétre tervezek idejönni,valamivel huzamosabb ideig,hosszbb távra tervezek.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem TS3-al,viszont mikrofonnal nem,de szeretnék hamarosan beszerezni egy mikrofont,szóval lehetséges,hogy az is hamarosan lesz. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap: 2-3 órát körűbelül,Hétvégén: 3-4 akár,ha nincs dolgom aznap. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem,Kép: https://imgur.com/a/fAzHtdi ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen,van 5db jailem,kép: https://imgur.com/a/fAzHtdi ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Dorinának hívnak.13 éves vagyok,szabadidőmben rengeteget szoktam sportolni,mozogni.Sokat szoktam a barátaimmal is lenni.Egy kézilabda klubban is benne vagyok,ahova rendszeresen járok edzésekre.Emellett szoktam sokat számítógépezni szabadidőmben,kedvenc játékaim közé tartozik a Sims 4,MTA.Kiskorom óta lakberendező/építészmérnök szeretnék lenni,ez az álmom,és ezért továbbtanulás szempontjából is ebbe az irányba szeretnék elindulni. ~

Helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.