Shayla Campbell jelentkezési lapja, a See City Car Service-hoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aMokrii. ?

Újonc
2020. 04. 11.
30
11
Szlovákia.
V4 karakter
❌leslie.carrick🔥❌
LV karakter
❌dylan.hoover🔥❌
V2 karakter
❌emiliano.delatorre.filho🔥❌
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Shayla Campbell. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019-03-07 10:35:08 óta, 45845 játszott perccel rendelkezem. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 30as szintű. ~

Milyen idős vagy?
~ 15 leszek, július 26odikán. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már igen, elég sokban, és mindegyikből a leaderek/közösség miatt távoztam.[itt is voltam, North leader miatt...] ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Olyan 2-3hete Peaky Blindersből. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Jó közösség, és elfoglaltságra vágyom főleg az utóbbi napokban, és kicsit az IC anyagi helyzet miatt is. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen igen, napi szinten használom őket. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Akár 10-12őt. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam sajnos, igen, de azóta próbáltam változni, és szerintem valamennyire sikerült is. Kép : https://imgur.com/a/VHoi4dS ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Elég sokszor voltam igen, de voltak kihagyások is, és a jailek majdnem fele 99999perc a kifagyásaim miatt, és a frakciók miatt. [TSen mesélek.] Kép : https://imgur.com/a/gxYfhAJ ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nos hát sziasztok, először is be szeretnék mutatkozni. László a nevem, becenévnek szeretem a "Lacika"-t. Szlovákián élek, és július 26-odikán fogom betölteni a 15ödik életévemet. Hobbijaim közé tartozik a motorozás, haverokkal elég sokat szoktunk a természetbe járni kicsit agyat szellőztetni, ez elég sokat is segít a gondolkodásomon, és természetesen a SeeMTA v2 szervere, amit az utóbbi időben elég sokat tartózkodom. A karantén miatt rengeteg időt tudok a szerveren fentléttel, RPvel tölteni, és ezt az időt a frakcióra fordítani. Na meg ugye mellette ott van az a bizonyos home-office, ami mellett elég sokat kell tanuljak, viszont az hogy 4 monitorom van eléggé megsegíti a tanulásomat (egyiket megy az MTA, másikon a beadandót csinálom, és a többit meg szabadon tudom használni, így több dolgot tudok egyszerre művelni) és a játékot is persze. Általában az idő amikor aktív tudok lenni az reggel 7órától, este 8-9ig terjed. Jelentkezésem oka, hogy egy jó és befogadóképes közösségbe szeretnék tartozni, és akár új barátokat kialakítani, esedékes az IC pénzmennyiség is ami jelenleg nálam található, ezt az összeget a kitűzött célra feltornászni. Természetesen ezek után sem lépnék ki, hiszen nem ez a lényeg egy frakcióban. Térjünk vissza a magánéletre... elég jó tanulónak számítom, három 4esem volt a bizonyítványban, szerintem ez egy elég jó átlagnak számít. Viszont a negatív tulajdonságaim, hogy elég hamar megtudom unni a tanulást, és ezzel rontok az átlagomon, mivel egyáltalán nem szeretek tanulni, mégis elég jól megy. De nem szeretnék dicsekedni, és szerintem egy egész hosszú kis bemutatkozó szöveget írtam. Szóval magamról röviden ennyit! ~
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.