shayla.campbell jelentkezési lapja a Fix&Drive Service-hez.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aMokrii. ?

Újonc
2020. 04. 11.
30
11
Szlovákia.
V4 karakter
❌leslie.carrick🔥❌
LV karakter
❌dylan.hoover🔥❌
V2 karakter
❌emiliano.delatorre.filho🔥❌




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Lacika. ~








Életkorod:



~ 14. ~








A játékon belüli szinted:



~ 31. ~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~
RJrmijs.png
IjDWLNw.png
EJinISR.png


104Kvq5.png

~








Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Természetesen rendelkezem, napi szinten használom. ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ Természetesen. ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Nos hát sziasztok, először is be szeretnék mutatkozni. László a nevem, becenévnek szeretem a "Lacika"-t. Szlovákián élek, és július 26-odikán fogom betölteni a 15ödik életévemet. Hobbijaim közé tartozik a motorozás, haverokkal elég sokat szoktunk a természetbe járni kicsit agyat szellőztetni, ez elég sokat is segít a gondolkodásomon, és természetesen a SeeMTA v2 szervere, amit az utóbbi időben elég sokat tartózkodom. A karantén miatt rengeteg időt tudok a szerveren fentléttel, RPvel tölteni, és ezt az időt a frakcióra fordítani. Na meg ugye mellette ott van az a bizonyos home-office, ami mellett elég sokat kell tanuljak, viszont az hogy 4 monitorom van eléggé megsegíti a tanulásomat (egyiket megy az MTA, másikon a beadandót csinálom, és a többit meg szabadon tudom használni, így több dolgot tudok egyszerre művelni) és a játékot is persze. Általában az idő amikor aktív tudok lenni az reggel 7órától, este 8-9ig terjed. Jelentkezésem oka, hogy egy jó és befogadóképes közösségbe szeretnék tartozni, és akár új barátokat kialakítani, esedékes az IC pénzmennyiség is ami jelenleg nálam található, ezt az összeget a kitűzött célra feltornászni. Természetesen ezek után sem lépnék ki, hiszen nem ez a lényeg egy frakcióban. Térjünk vissza a magánéletre... elég jó tanulónak számítom, három 4esem volt a bizonyítványban, szerintem ez egy elég jó átlagnak számít. Viszont a negatív tulajdonságaim, hogy elég hamar megtudom unni a tanulást, és ezzel rontok az átlagomon, mivel egyáltalán nem szeretek tanulni, mégis elég jól megy. De nem szeretnék dicsekedni, és szerintem egy egész hosszú kis bemutatkozó szöveget írtam. Szóval magamról röviden ennyit! ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ Shayla Campbell. ~








Anyja, apja neve:



~ Ashley Campbell szül. Leech // John R. Campbell. ~








Elérhetősége (email, telefonszám):



~ shayla.campbell@seemail.com // 221004 ~








Büntetlen előítéletű?



~ Igen. ~








Személyi igazolványáról egy kép:



~
nUXxjCT.jpg
~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Igen, elég sok. [köztük a barátom is] ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ Számomra egy összetartó csapatban nem létezik olyan hogy nem dolgoznak össze mivel azért is csapat, hogy összetartsanak, és ha az egyik nem segíti ki a másikat, onnantól ez a "csapat" dolog el is illan. Egy csapatban az embereknek össze kell tartani és segíteni kell egymást, mivel egyedül senki nem képes mindent megoldani, főleg nem egy szerelőtelepen, ahol azért viszonylag nehéz alkatrészeket kell emelgetni, és nem mindenki bírja egyedül. Ez az én véleményem. ~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Csak ide járok, egy nap legalább 10x megfordulok itt. ~








Csatolja be önéletrajzát:



~
MSGnpn9.png
~








Aláírás:



Shayla Campbell.



 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.