Shawn Nolan jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 07. 28.
4
1
V2 karakter
Shawn Nolan
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Ismeretlen, 15 ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Lassan egy hete ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Nem volt még. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Változó, van mikor sokat, van mikor keveset ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Ismeretlennek hívnak, 15 éves vagyok, sokat ülök a gép előtt. Sokat szeretek játszani, hülyéskedni a haverokkal, kint lenni a téren. Szeretnék bekerülni a Fix&Drive-hoz a taxi mellett, hogy ha nincs fix-es akkor betudjak állni, és segíteni a playereken, igaz már van cp, de sose árt egy jó srác :D. Nem igazán tudok mit mondani még magamról, annyira túl sok mindent nem szoktam csinálni.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Shawn Nolan ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 2000.07.15~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék egy jól működő, megbízható csapathoz tartozni ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
~
Neve: Shawn Nolan
Anyja neve: Christiana White
Születési hely/idő: Los Santos, 2000,07,15.
Szakma: Autószerelő
Elvégezve?: Igen.
Megjegyzés
Szép napot! Shawn Nolan nak hívnak egy 23 éves férfi vagyok. Szeretem bepiszkolni a kezemet, és megjavítani a kocsikat. Bírom a strapát, nem vagyok én puhány gyerek, viszont vannak határok. Tűrőképességem magas, viszont az idiótákat nem bírom! Matekba nem vagyok a legerősebb, de 1 millióig eltudok számolni. Szeretnék egy picit jobban beletanulni a szakmába, és gondoltam, hogy jelentkezek ide, egy kicsit bővítsem a csapatot. Szeretek vezetni, iszogatni, viszont a cigit azt nem bírom, se a cigifüstöt, valahogy nem nekem találták ki. Anyám 7 éves koromba elhagyott engem, és testvéreimet. Összesen 4 testvérem van, 1 lány 3 fiú. Nem rég szabadultam meg az iskolától, eddig életem nagyobb részét a padban töltöttem, úgyhogy még friss tudással jelentkeznem kell egy helyre, hogy megragadjanak, a tudást elsajátítsam! Édes apám méhész volt, viszont nekem nem jött be a szakma, igaz, csinálgatom én is, de nem 180-200 családdal.
~


Aláírás:
Shawn Nolan
 

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.