Shawn Keene Michael- Korton

SkyR3X1122

Újonc
2024. 08. 19.
2
3
V4 karakter
Shawn Keene Michael
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
►Shawn Keene Michael


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Korton


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Történt egy olyan dolog hogy tegnap rp-ztem egy sráccal akit megszurkáltam ic, és ma odajött hozzám random egy benzinkúton kötekedni. Elkezdtünk verekedni és elővettem a golfütőm, tovább ütöttük egymást majd beszállt a kocsijába, elkezdtem megütni párszor azt is félelemkeltés gyanánt. Emiatt kaptam egy NonRP jailt amikor szerintem a szabályzat sehol nem irja hogy egy golf ütővel ne üthetném meg a kocsit, irl is megtenném ha ilyen szituációba kerülnék. Teljesen egyoldalú volt szerintem Korton ügyintézése, nem meghallgatott de nem nagyon foglalkozott azzal hogy mit mondok, szerintem az nem reális hogy tegnap valakit leszúrok és ma idejön balhézni (Abban az rp-ben nem halt meg szóval félhet tőlem ic) Nagyon sokáig tartott mire Korton odagetelt, nem tudom mikor fogadta el az adminügyet de feltételezem azt is mivel hiába kértem logot az előzményekről (Amig nem voltam ott mit beszéltek ooc chat) nem kaptam meg. Jogtalan jailnek tartom azt amit csinált, és a stilusa is nagyon lekezelő volt


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
(Videó az esetről)

https://pastebin.com/Pg4szU90 (LOG az adminügyről)

Megjegyzés:
Szerintem nagyon nem volt fair amit Korton csinált
 

Dawee718

Zöldfülű
Támogató
2020. 04. 05.
204
275
Pankasz
V4 karakter
David Montrow
LV karakter
David Quince
Hali, bocsi hogy írok, de én is bele vagyok vonva(David Montrow) a történetbe. Először is nem random mentem oda hozzád, hanem mivel láttam az audit illetve a rendszámát ic, ezért is mentem be a kútra, a karakterem tudja hogy ismeri ezt az autót és a személyeket a tegnapi incidensből kifolyólag. Másodszor, lehet hogy a videó és a report között van időeltérés mivel közben kifagytam.( az adminügy alatt feltételezte hogy ellene akarom irányítani ezt az egészet bosszúból és összebeszéltem Kortonnal). Szimplán azért van időeltérés a videó és a report közt mivel vissza kellett mennem a szerverre. Még egy utolsó gondolat, szép hogy a videómat használod fel saját magad ellen.
 
  • Tetszik
Reactions: Enter212