Shawn Keene Michael-Korton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SkyR3X1122

Újonc
2024. 08. 19.
2
4
V4 karakter
Shawn Keene Michael
Panasztevő InGame neve:
Shawn Keene Michael

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Korton

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Történt egy olyan dolog hogy tegnap rp-ztem egy sráccal akit megszurkáltam ic, és ma odajött hozzám random egy benzinkúton kötekedni. Elkezdtünk verekedni és elővettem a golfütőm, tovább ütöttük egymást majd beszállt a kocsijába, elkezdtem megütni párszor azt is félelemkeltés gyanánt. Emiatt kaptam egy NonRP jailt amikor szerintem a szabályzat sehol nem irja hogy egy golf ütővel ne üthetném meg a kocsit, irl is megtenném ha ilyen szituációba kerülnék. Teljesen egyoldalú volt szerintem Korton ügyintézése, nem meghallgatott de nem nagyon foglalkozott azzal hogy mit mondok, szerintem az nem reális hogy tegnap valakit leszúrok és ma idejön balhézni (Abban az rp-ben nem halt meg szóval félhet tőlem ic) Nagyon sokáig tartott mire Korton odagetelt, nem tudom mikor fogadta el az adminügyet de feltételezem azt is mivel hiába kértem logot az előzményekről (Amig nem voltam ott mit beszéltek ooc chat) nem kaptam meg. Jogtalan jailnek tartom azt amit csinált, és a stilusa is nagyon lekezelő volt.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
(Videó az esetről)
https://pastebin.com/Pg4szU90 (LOG a adminügyről)

Megjegyzés:
Szerintem nagyon nem volt fair amit Korton csinált.
 
  • Vicces
Reactions: gilson

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
299
420
V4 karakter
John Shelton
Szia! Nyisd újra panaszkönyvet a minta helyes használatával, ezt zárom. Ha nem menne, akkor itt a segítség a minta használatával kapcsolatban.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Icco és Ivano
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.