Shawn Edward Jelentkezési lapja a katasztrófavédelemhez

Shawn Edward

Újonc
2020. 04. 20.
1
0
V4 karakter
Shawn Edward
V2 karakter
Shawn Edward
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Shawn Edward
Születési helye, ideje:
Los Santos

Bejelentett lakcíme: Los Santos Spooner Street 22/a
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): ShawnEdward@see-game.com tel.szám: +
Legmagasabb iskolai végzettsége:
egyetem

Megszerzett szakmák, képzettségek: Tűzoltásvezetői képzés, tűzoltói alapismeretek és polgári tűzvédelem
Nyelvismeret: Magyar Angol
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B kategória

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Hiszen a tanulmányaimból adódóan nem volt még lehetőségem ,a szakmámban dolgozni, ezért úgy gondoltam hogy beadom a jelentkezésem a katasztrófavédelemhez. Mindig is szerettem volna egy olyan csapatban lenni, ahol fontos a csapatmunka és az összhang. Mindig is hiányzott egy olyan légkör mint egy második család. Fontos volt nekem mindig az, hogy más állampolgárokon tudjak segíteni, hiszen mindig egy segítőkész ember voltam/vagyok. Talán ami a legfontosabb, hogy mindennap tanulhatok valami újat, és fejleszthetem a saját képességeimet, és hogy mindig lesz lehetőség fejlődni, és van előremeneteli lehetőség.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?

Ez az égés háromszög, ami az éghető anyag, a gyulladási hőmérséklet, és az oxigén. Ezen három feltétel alapján jön létre az égés.

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Miután észleltem a tüzet, megkeresem a fő áramtalanító kapcsolót, amivel az épületet, vagy azt az adott helyiséget tudom áramtalanítani, és utána a kiakasztott porral oltóval, vagy az autómatikus oltóberendezéssel megtudom fékezni a tűz továbbterjedését. Továbbá értesítem a katasztrófavédelmet, ahol elmondom hogy pontosan mi ég mik a veszélyeztető körülmények. Továbbá tájékoztatom őket, hogy hány ember tartózkodik bent, és tájékoztatom őket, hogy van e sérült, illetve hogy mekkora területen milyen jellegű tűz tapasztalható.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
A jobb 3- málhatérben ((4000 merci esetén)) Található a gyorsbeavatkozó , a terelőkúpok, egy előre összetekert "C" sugár (2 c tömlő összerakva behajtogatva tárolóba) és megtalálható 1 táptömlő ami egy csonkított "B" tömlő, amely azokhoz a táplálásokhoz használható ahol a tűzcsap közel van, és nem kell egy teljes B tömlőt kigurítani. Továbbá található ezen kívül kettő teljes méretű "B" tömlő a tápláláshoz. illetve kettő csonk, amelyről az alapvezetéket lehet szerelni. A Jobb 2-es fakban találhatóak "B" "C" "D" "H" tömlő, illetve ide kerülnek a felmálházára került porral oltók általában 4db. Illetve ott szokott lenni a tömlőfoltbilincs, ami a tömlő sérülésénél ideiglenes megoldást biztosít a tömlőfelhasadás megelőzése érdekében. A jobb 1-es fakban található az áramfejlesztő lent, a felső kinyitható részen egy közép- és egy nehézhabsugárcső, a homok, lapát illetve a Halligentool is. A Bal 3as málhatérben megtalálható egy Gyorsbeavatkozó, kút - és szelepkötél áttéti kapcsok B-C C-B, osztó, gyüjtő illetve itt találhatóak a tűzcsapkulcsok, illetve az egyetemes kapocspárkulcsok. Illetve itt talűlhatóak a sugárcsövek, hely szerint 4db. illetve a szűrőkosár is ide fér. A bal 2-es fakkban szintén "B" "C" "D" "H" tömlők találhatóak, illetve a földalatti tűzcsapkulcs is itt található, illetve a pótállványcső, és az állványcső is itt található. a bal 1-es fakban található lent a hidraulikus feszítő - vágó berendezés, a fent lévő lapon a kéziszerszámok, pajszer, balta, illetvemás egyéb ami oda felszerelésre kerül. A közp átmenő fakkban található egy gerincágy, egy ked mellény, a kinyitható fakknál találhatóak a láncfűrészek, a további részei mint a gázolaj, a benzin kevert arányban, a motorolaj, illetve a legfelső részen a nyomatóenger és feszítő henger. továbbá kihagytam, hogy a bal 1-es fakkban a kinyitható részen felmálházásra kerülhet 2 DB 300-bar-os 6.8 Literes sürített levegős palack nomex védőhuzatban

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Ugye felderítés közben amint ezt tapasztalom ,megpróbálom a társamat kimenteni, és a hordkeretnél fogva kiszedni őt a romok alól, hanem , akkor megnyomom a BodyGuard-on a manuális vészjelzőt, és a további raj tagjai megkezdik az azonnali kivonást, és a kimentést. Ezzel is jelezve nekik a bajt, Utána ha nem sérült és minden rendben van, akkor továbbá fel kell deríteni az épület alapzatát milyen omlásokra és sérülésekre kell számítani és folyamatosan jelenteni kell a tapasztaltakat. Utána megkell kezdeni a tűz körülhatárolását, majd a tűz eloltását és lefeketetítését, és utána hőkamerával az utómunkálatokat el kell végezni a további visszagyulladás elkerülése érdekében.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Elsődleges az életmentés, és közben megkell vizsgálni azt, hogy a gázpalack biztonságosan kihozható-e vagy olyan tűzterhelést kapott, hogy hiába hoznánk ki, és hiába kötnénk rá a palackhűtőt akkor is felrobbanna. Amennyiben a hőterhelése nem jelentős, abban az esetben le kell kötni, és el kell zárni, és kihozatal után palackhűtővel, vagy egy sugárral a hűtését megkell kezdeni és értesíteni kell a TEK-et a palack kilövésére. Továbbá folytatni kell az oltást a tűz továbbterjedésének megfékezése érdekében. Természetesen a kárhelyszínen aktív légzésvédelemmel kell behatolni, és a PK és az 1-es felderít a továbbiakban és a a PK meghatározza a további oltásmódot, illetve hűteni kell a körülötte lévő épületet is, a továbbterjedés megakadályozása érdekében, majd amikor a tűz eloltásra került, és aktív izzás, vagy visszagyulladás nem merül fel, utána a TEK a palackot biztonságos helyre viszi, és megfelelő védőtávolságban a palackot 6 ponton függőleges vonalban kilövik, és minden lövés után hűteni kell a palackot, és a lövések között nem szabad folyamatosan hűteni, csak a lövés után közvetlen. A kárhelyszíni irányítást a KMSZ fogja végezni.


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!

Shawn Edward vagyok, 20 éves, és Los Santosban születtem. Iskolai tanulmányaimat Los Santosban a középiskolát San Fierroban folytattam, ahol polgári tűzvédelem alapismereteket, tűzoltó alapismereteket, és tűzoltásvezetői képzést tudtam befejezni. Ezek után bányászként folytattam az életemet, a végzettségemet tekintve nem dolgoztam még. Én úgy gondolom jól működök együtt csapatban és jó csapatmunkás vagyok, tisztelem a feletteseimet, és a beosztottokat is, mindig illemtudó vagyok és betartok minden szabályt. Szabálykövető vagyok, és munkaszerető vagyok. Szeretem a korrektséget, és az őszinteséget mivel ezeket tudom nyújtani, ezeket elvárom másoktól is velem

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Sziasztok, István vagyok 20 éves, és tűzoltó vagyok, és megtetszett a szerver, ezért gondoltam beadom ide a jelentkezésemet, egyrészt tudok itt is tanulni, mert amint hallottam sok hivatásos van a frakcióban illetve IRL is . Úgy gondolom, hogy ezt a közösséget szívesen bővíteném, és együttműködnék velük és nekem ez egy szuper kikapcsolódás lenne

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
2 529 perc

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
nem, nem voltam ( )

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Mert IRL is tűzoltó vagyok, aztán szeretném itt is a tudásomat fejleszteni, kapcsolatokat kiépíteni és kialakítani. És szeretnék egy jó közösség tagja lenni, ahol gazdagon lehet sokat minőségit RPzni

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
nem, nem voltam

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
igen rendelkezem.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.08.13

Aláírás: Shawn Edward





 
Utoljára szerkesztve: