Shawn Alvaros jelentkezése

2024. 03. 12.
2
1
V4 karakter
Shawn Alvaros
logo3-2.png
A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Alvaros Shawn
- Születési neve: Shawn Alvaros
- Születési helye, év, hónap, nap: California 1996.08.27
- Anyja neve: Melinda Alvaros
- Személyi igazolvány száma: 457423BW
- Vezetői engedély száma: 905789LG
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): +38-76-230-4723 sanyibalazs99@gmail.com
- Családi állapota: egyedülálló
- Lakóhelye: Blueberry
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: nem volt
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Duna taxi sofőr
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Tudok vezetni nagyon is és szeretek is.Tudok csapatban dolgozni,egyedül is.Önálló vagyok így tudom magam is végezni a munkámat.
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Szuper közösség,vezetés,viccelődések.Elvárásaim pedig hogy ne legyenek bunkók a kollégák,kedvesek legyenek.Jó fej vezetőség.



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Sándor vagyok 15 éves felvidéken élek.Hobbi szinten motorozok,biciklizek.Szabadidőmben SEE-zek vagy CS-zek.Autószerelő szakon tanulok.Mióta SEEMTA-n játszok több ismertebb emberrel bárátok lettünk OOC-pl.Narancs.Igazából az általános suli jól sikerült nem vagyok annyira buta.Vezetni persze magánterületen nagyon tudok néha driftelni tanulok.Haverokkal van olyan nap mikor egész nap autózunk és még este is így lehet egyszer kétszer nem leszek.Mostani barátaim már gyerekkorom óta velem vannak több mint 10 éve.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? 2023.11.18.17:52 óta.8309 perc
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? Igazából eleinte nem ide akartam de a mostani időben megtetszett így azon gondolkoztam be adjam e vagy ne.Mindig valamikor vonzott ez a elszállítósdi.
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? Duna taxi Script nélkül,SOA scriptek nélkül.
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Tudok helyesen írni(néha).Jó beszélő képességem van IC mint OOC is.Szeretnék ebbe a frakcióba tartozni és szerintem tudok pár +-t adni a frakcióhoz
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: egy 2000 perc laza
- AccountID?: 238604
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Igen
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték): Nem.https://imgur.com/peXZ5io
 
  • Vicces
Reactions: Bari