Shaun Cassini - Clarity L Wright [Baker]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mordaly

Újonc
2024. 03. 18.
29
19
18
LV karakter
Shaun Cassini
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Shaun Cassini >

Panaszra tett játékos neve:
<
Clarity L Wright >

Panasz oka:
<
Farmmal való átverés >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/vcvwa1 >

Megjegyzés:
<
Hali! A farmot a játékostól 2024.04.17.-én béreltem határozatlan időre heti 150.000$ fejében. 3 hetit kért előre (450.000$), ennek eleget tettem. A farm újítását elmulaszotta. Discordon felvettem vele a kapcsolatot, sikeres volt, elfelejtette a megújítást. Felkínálta, hogy újra kiveszi nekem, amit visszautasítottam. A miértjét neki is leírtam. Ha egyszer előfordul, akkor többször is elő tud, a kiesés állatok esetében jelentős, mivel hosszútávra szerettem volna a farmot, nekem ez a kockázat nem fér bele. Felkínálta annak a lehetőségét, hogy ismét kiveszi nekem és 100.000$-t ad kárpótlásként, viszont visszautasítottam. A bérlés árát kértem, továbbá az általa felkínált összeget, amit elfogadott. Másnapra megbeszéltük a találkozót, 100.000$-t adott, majd kilépett egyből. Discordon kérdőre vontam, állítása szerint nem olvasta el amit írtam, csak a 100.000$-t, pedig egy mondatban volt, mindegy. Jelezte, hogy nincsen ennyi pénze. Hétvégéig kért haladékot és még 500.000$-t ajánlott kárpótlásul. Konkért napot és órát nem tudott mondani, vasárnap éjfélt tűztem ki határidőnek, az lefedi az egész hétvégét. Ez 9.-én volt, azóta nem válaszolt. Több üzenetet is írtam neki, választ nem kapok. Minden nap elérhető, más MTA és GTA szervereken játszik, persze ez csak rá tartozik, hogy hogyan osztja be az idejét. Számomra nem tolerált az ilyen. Üres ígéretek, ignorálás, kifogások. A discord beszélgetésünk kizárólag a játék miatt jött létre, mivel privát információ nem látszik benne, így publikáltam. >
 

Baker

part 2
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 24.
328
975
LV karakter
harry fletcher
Mivel nem érkezett válasz Clarity_L_Wright megkapja a kitiltást.
A pénzedet (350.000$) SzuperAdmin-nál igényelheted vissza a panaszra hivatkozva.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: rajna és Snoopi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.