Shara Porter-Pami

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

louis vuitton don

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
343
732
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Shara Porter >

Panaszolt fél admin neve:
< Pami >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Saját ügyet frakciójának az ügyét intézte. >

Bizonyítékok:
< KÉP>

Megjegyzés:
< ATM-et fúrtunk,majd a TEK felszólítás nélkül kilőtte Aident. Aiden adminszolgállatba lépett,majd szólt nagyobb adminnak. Erre Pami jött oda és intézte az ügyet,úgy hogy a TEK is részt vett az adminügyben. >
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Na hali, NNI miatt mentem oda és nekik intéztem az ügyet. (Aiden-t nem a TEK lőtte ki)
Azért 5-ös admin létemre csak van annyi eszem,hogy nem esek bele ebbe a hibába
Peter intézte a te ügyed,de ezt az UCP-d mutatja.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Angle Man

Joci

Zöldfülű
2019. 11. 10.
164
739
V2 karakter
Kenneth Pellegrini
Mint TEK leader mivel szádra veszed a frakciómat általánosítva, illetve Pami külön megkérdezésével és engedélyével szólnék hozzá. Nem pami bírálta az ügyet. Utolsó esélyes voltál Peter által elbírálva kaptad az örökban szankciót.

A TEK jelen nem volt mikor megtörtént Aiden kilövése!

Azt még ne is számoljuk, hogy egyhelyben álltam a TEKLDR3 mercedessel kint a susnyásban valahol dilimore mellett, random arra jöttél ki DMletél, Aidennel egyeztetve kiderült, hogy te lőttél ki afk közben, azaz ő általa elmondva is ki DM-eltél indok nélkül. Mivel Afkoltam én sem lehettem ott alapból.

Több admin is a csak hibáidat sorolta a mai ügyben, annak ellenére hogy utolsó esélyes voltál, ezek után nem hiszem hogy bosszú Pk-t kellene nyitni gerinctelenül.
Törődj bele hogy hibáztál. Mellesleg Aident nem a TEK lőtte ki legjobb tudomásom szerint


[2020-03-17 11:06:07] [Output] : [AdminJail]: Pami bebörtönözte Escandar Bryn-t 100 percre.
[2020-03-17 11:06:07] [Output] : [AdminJail]: Indok: A rendőr csak felszólítás után lőhet


Pami pont hogy aki aident kilőtte NNI-st azt Jailezte be :), mivel mi abban az akcióban jelen sem voltunk, illetve nem rólunk szólt az adminügy sem , ezért nem intézhette a mi ügyünket sem.

EDIT: a TEK akkor érkezett meg mikor már az adminügy elindult, így rpben részt nem vettünk
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ezen kívül még valami bizonyítékod van erre az esetre, mivel ez nem lesz elég, amennyiben van privátba küld el addig is zárom a pk-t és egyelőre jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.