Shang Kong jelentkezési formanyomtatványa

Sajtoskifli04

Újonc
2024. 01. 21.
4
14
V4 karakter
Shang Kong
LV karakter
Griffin Murphy
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Andris<
~ Hány éves vagy? ~
>16<
~ Account ID-d? ~
>241751<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>5268<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután és este.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-5 órát.<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem voltam még sehol.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen, mindegyikkel rendelkezem.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Andris vagyok, jelenleg technikumba járok programozás szakra és általában játszani szoktam vagy kint vagyok a szabadban a haverokkal. Most Szeptemberben fogom elkezdeni a jogosítványt és remélem egyből sikerülni is fog. Seemta-n januárban kezdtem el rp-zni előtte meg másfél évig fivemen játszottam. A sport az mindig is az életem része volt, 4 évig fociztam majd amikor abbahagytam elkezdtem biciklizni hobbiszerüen amit még mai napig is csinálok.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Shang Kong<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Shanghai, 2002.12.07<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Horgász.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Nagyon elkötelezett vagyok a munkám iránt és mindig a legjobb eredményt szeretném elérni. Emellett jól kezelem a stresszes helyzeteket és elég jól tudok együtt működni csapatban.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen, elfogadom és rendelkezek az oktatást és a belépéshez szükséges összeggel.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Shang Kong vagyok, Shanghai-ban születtem a testvéremmel. Egy átlagos családban nőttem fel, megvolt mindenünk és szerencsére sose kellett nélkülöznünk . Majd egy autóbalesetben a szüleim elhunytak és innentől a testvéremmel a megélhetésért küzdöttünk, majd jött egy ajánlat a Los Santos-i horgász klubtól, hogy elmehetünk oda dolgozni. Nem sokat hezitáltunk a testvéremmel azonnal igent mondtunk majd hamarosan Los Santos-ba repültünk. Kaptunk egy kis házat és végre nem kellet nélkülöznünk, teltek az évek és engem már nem nagyon kötött le a horgászás, egyszerűen meguntam. Ezért elkezdtem nézegetni az álláshírdetéseket és ekkor szembejött velem ez az állás és gondoltam is, hogy milyen jó lenne autószerelő lenni, hogy ne történjen meg még egy olyan mint ami a szüleimmel történt, hogy egy rosszul meghúzott csavar tönkre tegyen egy családot. Ezért írom ezt az önéletrajzot. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Körülbelül egy óra volt.<