Shamuell Edward fix& Drive jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 01. 29.
54
46
V4 karakter
Edward Peterson
LV karakter
Edward Peterson
V2 karakter
Shamuell Edward
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Jakab Zoltán nak hivnak .15 Éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ kb 2 hónapja 12176 percel rendelkezem ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~

~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-6 órát ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ - Szia, Sziasztok Jakab Zoltának hivnak 15 éves vagyok. Falun élek édesanyámmal és háziálataimmal. Szeretem see sety v2 szerverét róni azonban kevés fps-el találkozom ezért gondoltam hogy jelentkezem. Közepes tanuló vagyok és napi 6-8 órát tudok aktiv lenni fk-ban hétközbenn is. Komárom esztergom megyében élek eggy kis faluban 20 km-re győrtől. Hobby-m a horgászat illetve a videózás. Nagyritkán járok horgászni valamerre de a videózás az aa mai napig is aktiv hobby-m. - ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Shamuell Edward ~


Születési helye, ideje:
~ 2000.04.21 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert szeretnék a pf-es kolégámal eggyütt dolgozni, jármüveket javítani ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Szép napot Shamuell Edward az én becses nevem. 2 Éve érkeztem e vidékre és nagyon megfógót a hely hangulata. Azot itt élem mindenaplyaimat kereskedésből nagyrészt. Dolgoztam már pár helyen mentős ként , navos ként , bányász ként is de eggyik e fogott meg. Szeretnék eggy jó állást hoszútávra családias légkörrel kedves kóllégákkal. És nem mellesleg jó fizetéssel. Van eggy kismacskám rafao ővele élek eggy szerényeskis lakokocsiban blubery benn. Van pár autokám is. De engem a kaszinozás is érdekel. Előző munkahelyeim azért nem tetszettek vizsgák voltak eggy csomó ado stb... De inkább hagyuk is az a mult éj én pedig a jővőben élek. - ~

Aláírás:
Shamuell Edward
 

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
200
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
- ))

XUqtqzT.png

 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.