serial váltás és már nem használt emailcím

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tompogaming1g

Újonc
2019. 04. 15.
2
0
33
www.twitch.tv
V4 karakter
Marc Cruger

sav4xs.png



Karaktered neve
Marc Cruger

valasztextraxs.png

Problémád leírása
2019. 04. 28.-án léptem be utoljár, akkor más számítógépről és most újra kedvet kaptam, de a serialkódom nem a mostani számítógéphez van csatlakoztatva. kérvényeztem új serial kódot, de a regisztrált emailcímem az már nem él, így nem kapok új serialkódot.

valasztextraxs.png

Bizonyíték
jelenlegi serial-om : FE8F1E76B32A13B27D516033EE47F7F3

valasztextraxs.png

Megjegyzés
tompo__ néven megtalálható vagyok a see-game discord szerveren is, ha ott könnyebb lenne esetleg a probléma megoldása, nyilván nem szeretnék privátba segítséget kérni, mert nem illik :)

 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
446
5 225
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
de a regisztrált emailcímem az már nem él
Jelen esetben neked a szerver Facebookjára van szükséged -> SeeMTA V4 Facebook ahol mindenféle dolgot megkérdeznek majd az accountoddal kapcsolatban és instrukciókkal látnak el annak érdekében hogy bebizonyítsd hogy a tiéd az account amiről szó van. Utána logikusan leváltják az általad ,,nem használt/nem élő" emailcímed és újat adnak meg, amit logikusan megkérdeznek tőled hogy mi legyen..


Onnantól pedig logikusan a szokásos procedúra lép érvénybe.
Saját tapasztalatok alapján írom, nekem is ilyen gondom volt és ez volt a megoldás. Bocsesz ha nem szólhatnék hozzá, szimplán minél hamarabb ír ugye a Facebooknak, annál hamarabb oldódik meg a gondja.
Ha viszont alapból nem írhatnék, akkor úgyis törlésre kerül maga a hozzászólás.
Hajrá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.