Serial gond

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GELE.

Újonc
2019. 01. 10.
29
21
LV karakter
Trayan Bostandzhiev 👀
Sziasztok!

Nagyon ritka problémával szembesültem, és szeretnék érdeklődni, hogy bárkinél fordult-e hasonló elő.

Az egész lényege, hogy nekem és egy másik játékosnak ugyan az a serialja. Nemtudjuk, hogy fordulhatott elő. Kerestem MTA valamint See supportot is, nem találtak rá megoldást sajnos. A másik játékos aki ugyanaz seriallal rendelkezik, rendszeresen játszik a szerveren, tehát nem megoldható hogy "átadja" nekem a helyét.
A történetbe én húztam a rövidebbet, hisz ő tud játszani mivel az ő accjához van csatolva a szerver.

Valakivel esetleg történt ilyen, vagy hasonló? Kíváncsi lennék, hogy hogyan oldották meg ha sikerült megoldani.
Gép helyreállítás, és teljes gép újrarakás megtörtént. Utolsó esélyem, hogy játszhassak ismét hogy veszek egy új gépet a jelenlegi helyére ami hát.. nem a legjobb megoldás.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Heló, ha a support sem tud segíteni, akkor max kicserélni tudod a hdd-det és arra csinálsz új accot. De azért írj a supportnak h tudjanak róla, ne legyen multiacc semmiképp
 
  • Tetszik
Reactions: bale

GELE.

Újonc
2019. 01. 10.
29
21
LV karakter
Trayan Bostandzhiev 👀
Laptopom, ráadásul még garanciás is így nem megoldható a HDD csere sajnos.
 
  • Fájdalmas
Reactions: Moszat

KapiLV

Zöldfülű
2023. 04. 23.
154
58
22
Kistarcsa
LV karakter
Kappi Cole
Szia, ez veszett fejsze nyele Barátom. Nekem is ugyan ez a problémám,mint neked. 1-1ben. Én is megpróbáltam mindenhol felvenni a supportokkal a kapcsolatot/messenger/email. Hivatalos Multi Theft Auto discord szerverére kell írni elvileg,hogy segítsenek,mert az ilyen serial problémákat ők kezelik attól függetlenül,hogy külön Kliens van. Na hát igen... Én ott üzenetet nem tudok írni,mert engedély nincs rá adva, privátban próbáltam zaklatni kb 20embert onnan. Mondanom sem kell , hogy válaszolni se válaszolt egyik sem. Én is laptoppal vagyok így én sem tudok azon az eszközömön játszani amin normálisan tudnék is. Annyit tudtam tenni,hogy a Réges régi őskövület gépemre kérettem át az account-om és úgy lett jó. Ha esetleg te megtudsz még valami infót ebben az ügyben akkor egy privátot ha írsz megköszönöm. BTW én egyik nap még tudtam a szerveren játszani a laptopommal,következő nap reggel meg már nem.
 

GELE.

Újonc
2019. 01. 10.
29
21
LV karakter
Trayan Bostandzhiev 👀
Nekem sikerült DC-n felvenni a hivatalos MTA supporttal a kapcsolatot, de ők ezt nemtudják javítani sajnos. Senki sem tudja..
Én már csak azt nem érzem igazságosnak, hogy a másik játékos aki most tud játszani.. ő mi jogon tud? Baszki, most a szerencse dönt arról, hogy épp ki kapja meg a játékra a lehetőséget? Ez elég vicc kategória.
 

KapiLV

Zöldfülű
2023. 04. 23.
154
58
22
Kistarcsa
LV karakter
Kappi Cole
Én nem teljesen így mondanám. Engem inkább az foglalkoztat,hogy hogyan tudja az a valaki az én gépem serial-ját használni,úgy hogy egyik nap még tudtam játszani,rá egy napra meg már nem. Engem ez a gondolat foglalkoztat,hogy ez hogy lehetséges. Mert valahogy biztos kilehetne deríteni,hogy ki az aki használja és azzal valahogy felvenni a kapcsolatot. Hiszen akkor amit ő használ gépet annak teljesen más a serial-ja és lehetne neki törölni a társított serialt-hogy mikor a saját gépén játszik ahogy szokott akkor azt kapja meg nem pedig a mi számunkat. Vagy ha nem is felvenni vele a kapcsolatot,de egy serial törlést csinálni neki. Annak az illetőnek vélhetően nem tünne fel,mert belépne ahogy mindíg is és automatikusan a saját gép serial-ját kapná meg. Ebben lenne jó ha a support valahogy tudna segítséget nyújtani, mert tudom,hogy megtudják nézni ki az az XY akivel összeakadt a mi gépünk.
 

GELE.

Újonc
2019. 01. 10.
29
21
LV karakter
Trayan Bostandzhiev 👀
Én lekérdeztem supportnál a másik játékos adatait, felvettem vele a kapcsolatot. Neki teljesen ugyan az volt a serialja mint nekem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.