Serial bug (több játékos)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

altf4:/

Újonc
2020. 10. 24.
39
21
itHvWpZ.png

InGame neved:
> Jordan Brock


Felhasználónév:
> seemta13


Panasz részletes leírása:
> Szia Pie! Fel merült egy úgy gondolom elég komoly probléma a szerverrel kapcsolatosan, több játékos serialja össze buggolt a saját laptopomon próbálok be jelentkezni és azt a hiba üzenetet kapom, hogy a számítógéphez egy másik felhasználó van társítva, fel kerestem egy admint ezzel a problémával kapcsolatosan és azt kaptam, hogy keressem fel a supportot, miután ezt meg tettem azzal gyanúsított meg a support, hogy én 10.én regisztráltam új accauntot, erre én köpni nyelni nem tudtam az a kérdés merült fel bennem, hogy most akkor az én fiókomat valaki más használja, vagy fogalmam sincs, mivel az utóbbira nagyon válaszolni nem tudtam azzal küldött el a support ,hogy vegyek másik hdd-t egy egyébként új, ráadásul nem olcsó laptopba. Fel keresett egy másik játékos emailen keresztül, hogy szeretett volna bejelentkezni, de ugyan ebbe a problémába ütközött mire ő felkereste a supportot és szerintük az én serialom van hozzá társítva az ő egyébként úgy olyan laptopjába. Mióta ez a probléma fenn áll én nem tudok bejelentkezni, játszani.

Bizonyítékok (Kép, Log, Videó):
> Privát üzenetben tudok küldeni esetleg képeket a beszélgetésekről.


Megjegyzés:
> Köszönöm válaszodat előre is !
 

GELE.

Újonc
2019. 01. 10.
30
21
LV karakter
Trayan Bostandzhiev 👀
Sziasztok!
Nemtudom, mennyi jogom van hozzászólni, úgyis majd a moderátorok eldöntik.
Én lennék az a másik játékos, aki érintett ebben a történetben.
Ahogy beszéltük @altf4:/ -el privátban, és amit említett is, hogy ugyan az az MTA serialunk van és ugyan az a típusú laptopunk is. (Asus Vivobook Pro).
Ahogy említve lett, az egyedüli megoldás a HDD cseréje. Ezzel csak annyi a gond, hogy laptopnál ez IT guy szaktudását igényli, mellesleg a garanciáját is elveszíti a gépem.
2017 óta játszom a szerveren, bizonyos mennyiségű összeget is töltöttem már fel tehát nem szívesen hagynám itt a szervert. Remélem sikerül találnotok más féle megoldást is. Nemtudom, pontosan hány játékost érinthet ez a probléma de nagyon megköszönnénk, ha esetleg utánna járnátok ennek az esetnek.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: altf4:/ és LucasLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.