Sergio Siqueira Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rafi

Újonc
Támogató
2019. 04. 21.
29
11
21
V4 karakter
Sergio P Pawlowski
LV karakter
Clark Rodriguez
V2 karakter
Sergio Siqueira
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Sergio Siqueira
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2017.10.28.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 45748 perc
IC SZINT: 30

KOROD: 18 éves vagyok
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Valkovics Bence vagyok 18 éves Székesfehérvári diák. Szabadidőmben szeretek a barátaimmal kikapcsolódni, ez a fociban és a bulizásban merül ki. Sajnos a vírus helyzet miatt most egész sok szabadidőm van, ez viszont remek alkalom arra, hogy visszatérjek a SeeMTA-hoz. A szerveren már viszonylag régen játszottam, de keveset felejtettem. Nagyon sok baráttal rendelkezem a szerveren, amire büszke is vagyok, hiszen ez is egy játék aminek az alapja a szórakozás. A barátokkal mindig jól tudok MTA-n belül szórakozni és természetesen az RP keretein belül. A munkámra mindig igényes vagyok. Jelenleg végzős vagyok egy fehérvári gimnáziumban.

UCP BAN KÉP*:
<https://imgur.com/a/BFRvKCt>

UCP JAIL KÉP*:
<https://imgur.com/a/VowO9l2>

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:
<https://imgur.com/a/GiG1d3d>

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Igen
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: V2

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Igen
- HA IGEN, MIKOR: Nem igazán emlékszem már a pontos időre
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: Ingyen szereltem, amit azóta is bánok
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: Rafael Cardoso Lima

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Igen
- HA IGEN, HOL:
NAV, FRB, Peaky Blinders
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
FRB-ben voltam a legtovább, Leader voltam, amikor megszünt a frakció, nagyjából 1 évet voltam
NAV-ban nagyjából 1 hónapig voltam, főtörzsőremster rangig jutottam
Peakyben 2 hetet voltam
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
Az akkor FRB főleadertől elvették a frakciót, így megszűnt
NAV-ból azért léptem ki mert visszavágytam az illegálba, valamint a barátaim is vártak vissza
Peakybe belépésem után nem sokkal megszűnt a frakció
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: Peaky Blinders
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: 2020.06.26.

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Régebben is a frakció tagja voltam és akkor is megtetszett a csapat, valamint a leaderek gondokodása. Egy hiba miatt amit elkövettem és 100%-ig vállalok is sajnos kirúgtak. Most, hogy már ennyi idő eltelt gondoltam újra megpróbálnám magam. Szeretnék egyre feljebb lépni a ranglétrán és megismerni az azokkal járó felelősséget, valamint kihívásokat. A tőlem rangban feljebb valókat tisztelem, amennyiben szólítanak, hogy menjek a telepre szerelni habozás nélkül indulok. A rangban alattam állókat is maximálisan tisztelem, mert szerintem folytos a kölcsönös tisztelet. Ha akad bármilyen probléma meghallgatom az ő megoldásást is, mert lehet hogy neki van igaza az adott esetben. Nem félek belátni, ha tévedek és a hibáimért vállalom a következményeket.

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTKÖZNAP): 7-8 óra
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTVÉGE): 10-11 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EGYÉB:
Mivel már voltam szerelő, így rendelkezem tapasztalattal, valamint a bindeket is tudom alkalmazni. Nagyon tetszett már régen is, ahogy intézték a dolgokat, ezért szeretnék csatalkozni. A TGF-en mindent kiválóan elmagyaráztak. Amikor a kirúgásomra került sor North végtelenül korrekt módon járt el, mivel már rég volt az az incidens, így remélem az nem befolyásolja a jelentkezésemet.

 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.