FA/SA bírálatára vár Sergio S Lewis --->Jamie

Carlos987

Újonc
2021. 04. 29.
32
25
LV karakter
Sergio S Lewis
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Sergio S Lewis >

Kitiltás időpontja:
<
2023.05.13 >

Kitiltás időtartama:
<
Végleges >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Jamie >

A kitiltás indoka:
<
Folyamatos problémák, súlyos UCP, közösségbe nem illő viselkedés >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
Kedves olvasó!
Tény minden unban kérelem a tettek megbánásáról szól, nem szeretnék én is csak egy lenni a sok közül aki csak leírja bánom "bűneim", de mint mindannyian emberek vagyunk hibázunk. Olykor egy szintet átlépve, mely nem megengedett, azon belül/annak határait feszegetjük, ebben a több mint egy évben én is sok mindent tanultam, illetve változtam jó pár dologban/szokásomban. Kevésbé vagyok hirtelen haragú mint régen, és még sorolhatnám, mint mindannyian akik Unban kérelmet írunk. Munka mellett hiányzik, hogy ismét a barátaimmal egy új életet építve a játékban, kitörve a valós önmagunkból játszhassunk egy olyan életet ami vagy nem adatott meg, vagy nem túl reális a Magyar viszonylathoz képest. Szeretnék ismét a szerver tagja lenni, ismét jókat nevetni bizonyos vicces szituációkon mint régen, amiket a mai napig felhánytorgatunk, ha elmegyünk valahova meginni valamit ugyan ezen barátaim társaságában, játszottuk ez idő alatt máshol is, de sajnos nem volt meg ugyan az az érzés mint itt a SEE-n. Szeretnék ismét a szigorúbb rendfentartóbb szerveren játszani, ahol már van valami kis alapom amit itt az évek alatt felépítettem/ünk míg ki nem lettem rakva, amennyiben lehetséges kérlek vedd figyelembe, hogy közel 1,5 év "büntetés" szerintem, elegendő volt a változáshoz. Természetesen próbaidő fejében is ezer örömmel térnék vissza.

Köszönöm hogy elolvastad a kérelmem.

>