Elutasítva Sergio Morello - Freak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bloo

Újonc
2021. 07. 05.
23
20
V4 karakter
Sergio Morello
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Sergio Morello

A ban időpontja:
2022.08.17

A ban időtartama:
Perma

Admin neve, aki bannolt:
Freak

A ban oka:
Súlyos OOC szidás.

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok! Gyorsan szeretném felvázolni a sztorit először is. Röviden tömören ami történt, hogy egy farmot szerettem volna kibérelni, amikor kettő random srác odajött hozzám és indokolatlanul elkezdtek a sárgaföldig leszídni. Ezt követően animba is vertek úgy, hogy semmit nem csináltam és még az autómat is ellkopták. Ezt követően idegemben beírtam OOC-ra, hogy "nonos dögök"

Nem gondoltam volna, hogy ennyire érzékeny térre lépek ezzel, ha OOC-ba minősítek valakit és ezt a hevületnek köszönhetően nem is nagyon gondoltam végig.
Az indok amiért szeretnék unbant, mert nagyon hiányzik a szerver. Folyamatosan látom a notificationokat, hogy mi mindennel bővül a szerver és tényleg hiányzik a régi "srácokkal lazulós" SeeMTA-zás. Egy nap híján pontosan két éve lettem kibannolva, és nem rossz szándékkal mennék/mentem fel a szerverre. Ha nem érdekelne a szerver, akkor elsősorban ezt az UB kérelmet sem írtam volna meg, de marhára hiányzik a szerver 😅

Egy második esélyt szeretnék kérni, mert a feszült helyzetnek köszönhető volt az, hogy én akkor és úgy cselekedtem, pedig nem szoktam elveszíteni az eszemet főleg egy játékon 😃

Nagyon köszönöm, hogy elolvastad, legyen szép napod!


Megjegyzés:
Nincs.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.