Sergio Malcolm Őrmester jelentései [09.23 - 09.29]

Williamx3

Barangoló
2019. 02. 23.
85
14
V4 karakter
Sergio Malcolm
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Sergio Malcolm
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
-
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Jackson Wellington
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-- - --
Körözést elrendelő neve:
--
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
--
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.28.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
178.2 § Kötelező bejelentés elmulasztása - Colt-45 (KBEC)
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása (IFAB)
Az intézkedés részletes leírása:
2024.09.28-án ellenőrzési pont lett felállítva See ring területén, ahol ellenőrzést végeztünk. Ahol jött az uriember, név szerint Jackson Wellington a kocsijával, beállt a boxba, elvégeztem az iratok ellenőrzését és átnéztem a csomagteret. Ekkor arra lettem figyelmes hogy a csomagtérben egy illegális fegyver alkatrész található, Elsütőszerkezet és Tus, AK-47es típusú lőfegyverhez. Ekkor ezt jeleztem rádión, majd beszállításra került a kapitányságra, ahol bekísértem a kihallgatóba a gyanusítottat. Ekkor következett egy ruházat átvizsgálás, ahol észrevettem hogy az övén van egy fegyver. Leakasztottam az övéről a fegyvert, majd tablet segítségével lekérdeztem hogy az a Colt-45 bevan e jelentve a rendőrségre. Lefuttattam egy keresést, eredménytelenül, mert nemvolt bejelentve. Folytattuk a kihallgatást, Jackson Wellington elismerte a vádpontokat amiket felsoroltam neki. Ezután következett az előállítás, megfelelő szemszögből megcsináltam a gyanusítottról a képet
Bekísértem a kép után a cellákhoz, majd az alábbi vádakkal került börtönbe. Kötelező bejelentés elhalasztása - Colt-45 , Illegális fegyveralkatrész - Birtoklás . Ami összesen 225.000$ pénzbírság, és 45 hónap letöltendő börtön büntetés.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$225,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Elsütőszerkezet és tus (AK-47) (x1)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$5,000$

Aláírás:
Sergio Malcolm
lablec.png
 

Williamx3

Barangoló
2019. 02. 23.
85
14
V4 karakter
Sergio Malcolm
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Sergio Malcolm
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
-
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Giovanni R Graziano
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-- - --
Körözést elrendelő neve:
--
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
--
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.28.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
105 § Okirathamisítás (OH)
Az intézkedés részletes leírása:
2024.09.28.-án, épp végeztem a kihallgatással, elvégeztem az adminisztrációs dolgaim, majd ugyanúgy a See-Ring-es ellenőrző pontról érkezett egy uriember, névszerint Giovanni R Graziano, akit Okirathamisítás vádjával hoztak be a Los Santos-i kapitányságra. Átvettem a gyanúsítottat, kollega ment vissza See-Ringhez, továbbá egyedül folytattam a kihallgatását. Bekísértem a kihallgatóba, bemutatkoztam, elmondtam a jelvényszámom rendfokozatom, majd oda állítottam a falhoz, átnéztem a ruházatát, ami tiszta volt, nem találtam semmi illegális tárgyat, fegyvert. Ránéztem az irataira, jogosítvány és személyi, mind a kettő levolt járva, ezenfelül a képen egy fehér állampolgár volt látható.
Viszont velem szemben egy sötétbőrű fiatal ember, teljesen más arcszerkezettel fogadott, kettő nem egyezett semmilyen formában, ezzel kimerítve az okirat hamisítás vádját. Erre nemtudott érdemleges magyarázatot adni, az iratait lefoglaltam, pontosabban a személyit és a jogosítványát, amit a kihallgatás után megsemmisítettem. Kikísértem a kihallgatóból, egészen az előállító teremig, ahol készítettem egy képet.
Mint az alábbi mellékleteken is látszik, teljesen más személy van a két képen. Ezután bekísértem a börtönökhöz és megkapta a börtönbüntetését. Vád: Okírathamísitás , 26.000$ és 75nap letöltendő börtönt kapott.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$26,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Sergio Malcolm
lablec.png