Sergio De Gonzalez jelentkezése az SGH csapatba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kristof224

Újonc
2019. 06. 30.
1
0
V4 karakter
Hector Melchor
V2 karakter
Sergio De Gonzalez
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Barkóczi Kristóf a nevem, 15 éves múltam áprilisban. Informatika szakon tanulok, ugyanis szeretek a gépekkel foglalkozni, és élek halok értük. Év közben iskola mellett vízilabda edzésekre jártam, mert eléggé szeretek úszni. Most, nyáron diákmunkán vagyok, az nem lényeg, hogy hol. Elkötelezett vagyok a tanulmányaim mellett, és az mellett amit kitűzök magamnak. Az informatika világában, többnyire a szoftveres rész érdekel, de a hardverektől sem riadok vissza.

Mióta játszol a szerveren?

2016.március.27-én regisztráltam a szerverre, voltak kisebb-nagyobb kihagyásaim.

Eddigi elért dolgok:

-Volt Honvédség tag(kiléptem)
-Volt NNI tag(kiléptem)
-Volt OMSZ tag(kiléptem)
-Jelenlegi SCCS tag
-Az RP tapasztalatom nagy részét itt szereztem
-És baráti társaságra is itt tettem szert, az OMSZ-ből mai napig ismerek egy srácot, akivel találkozunk, egyik legnagyobb spanom lett.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Ki szeretném magamat próbálni, S.G.H-ként, szerencsére már volt alkalmam IDG-ként. Szeretném segíteni a játékosok élményét is, és az adminok munkáját is.

Miért téged válasszunk?

Ahogy leírtam, elkötelezett vagyok a céljaim és a kitűzött dolgaim mellett, megbízható vagyok, és őszinte. Nem nagyon szoktam hazudni. Amit mondok, azt legtöbbször betartom(nyílván, hogyha valami fontosabb dolog jön közbe, tegyük fel családi ügy, akkor félre teszem a játékot)

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Nyári szünetben, napi 2-3 órát munka után biztosan, ez hétköznap 3 napra érvényes, kedd, szerda, csütörtök. A későbbi időkröl, még nem tudok semmit mondani.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hát körülbelül 5-6 órát, mivel eléggé fáradt szoktam lenni. Megpróbálom magamat odatenni azért.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmagyarázom neki, hogy nem tudok, illetve nincsen lehetőségem megjavítani a kocsiját. Hívjon vontatót, és szereltesse meg a szerelőkkel, azért vannak. Nem vagyok szerelőközpont. Ha nem érti meg, ezzel a saját szegénységi bizonyítványát állítja elő.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elmondanám/elmutogatnám, hogy vannak paneles, illetve moduláris autók. A paneleseknél csak kattingatni kell a jobb oldalon előjövő panelon, a moduláris kocsiknál pedig lekell szerelni az autóról a komponenst, és el kell vinni, a zöld körbe, ott lecserédőlik egy megjavított elemre, amit vissza kell szerelni a kocsira.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

A városháza. - Itt tudja a munkát elvállalni, illetve iratokat igényelni.(személyi, forgalmit, horgászengedélyt, kiváltani)
Hobbi bolt. - A legtöbb szerszámot/eszközt, amire szüksége lehet a munkában, vagy a minden napi életben, itt tudja megvásárolni.
Autósiskola. - Ha meg van a kellő pénze, itt tudja letenni a jogosítványt, amivel legálisan(büntetlenül) vezethet.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Hiában vagyok egy RP közepén, tegyük fel TS-en attól függetlenül tudok neki segíteni, mivel magyarázni tudok neki mi közben RP van. Ha meg PM-ben ír, akkor konzolból írok neki RP közben.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Szólok, egy 1-es adminnak, vagy magasabb szinten lévő adminisztrátornak, hogy intézkedjen, még le is fényképezem, hogy legyen bizonyíték, ha kellene.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

7x voltam jailban.


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

1x sem voltam hála istennek, nem is tervezem.

 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.