Sergio D Jhonson SGH jelentkezési lapja. [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rubeen

Újonc
2021. 10. 19.
9
12
V4 karakter
Natasha D Jhonson
LV karakter
Leo D Jhonson
V2 karakter
Nincs
jelentkezes.png


Neved, életkorod, Account ID:
Ádám, 16, 7788

Jelenlegi játszott perced:
20528

Fénykép csatolása az UCP-ről, ahol látszódnak a korábbi szankcióid:
Link

Véleményed szerint mi az SGH feladata?
Segitség nyújtás a játékosoknak, segiteni az adminok munkáját, kisebb-nagyobb kérdésekkel foglalkozni és választ adni rájuk. Minél több kérdésre válaszolni, hogy ne az adminokat terhelje a kérdés és ők tudjanak nagyobb és fontosabb dolgokkal foglalkozni.

Miért pont téged válasszunk? Mennyi időt tudnál erre szánni?
Nemsokára 3 éve játszom a szerveren és már ismerem a szerver összes részét, Segitőkész vagyok, jól dolgzom csapatba , megértő vagyok és jól tudok alkalmazkodni mindenkihez, szeretek segiteni az embereknek. Napi 4-5 vagy lehet több időt tudnék fent lenni a szerveren hétvégén még több időt tudnék fent lenni és segiteni a játékosoknak.

Írj magadról 3 darab pozitív, illetve negatív tulajdonságot.
Pozitiv: Segitőkész,Megértő,Szorgalmas.
Negatív: Csendes,kiváncsi,Néha kritizáló.


Mutasd be részletesen a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:
Szerelőtelep: A szerveren 3 darab szerelőtelep megtalálható ezek nem mások mint: Jesse Car Service, RedLine Service, SeeRing Service. A játékosok napi szinten szokták ezeket a szerelő telepeket látogatni. A játékosoknak nincs más dolgok csak ki válasszák a nekik tetsző szerelőtelepet majd elmennek oda és ott elmondják a szerelőnek, hogy mit javitsanak az autón. Lehet választani minőségek közűl is 4 fajta minőség van, ezek: Felujitott,utángyárott,gyári.professzionális.

Városháza: Úgy gondolom, hogy ez a legfontosabb hely a szerveren minden játékos aki elkezdi a szervert ide jön okmányokat csinálni. Itt lehet bejelenteni az ingatlanokat , itt lehet érvényesiteni a jogositványt,forgalmit és itt lehet igényelni a személyigazolványt és horgászengedélyt. A városházára vissza kell járni időközönként mivel a személyigazolvány és a jogositvány letudnak járni és meg kell őket újitani.

Autókereskedés: Mindenki egyszer eljön ide van aki többször is mivel a jármű elengedhetetlen dolog a szerveren. Az autókereskedésbe sok jármű közül lehet választani vannak olyan autók amik vonóhorgosak és amik nem. Ha Járműt szeretnél vásárolni ezt megteheted PrémiumPontért és Készpénzért az olyan járműveket amik limitesek és be telt a limit azokat csak prémiumpontért lehet megvásárolni, aminek nincs be telve a limitje azt meglehet venni prémiumpontért és készpénzért is ezt a játékos dönti el, hogy melyiket válassza.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Sheldon

Rubeen

Újonc
2021. 10. 19.
9
12
V4 karakter
Natasha D Jhonson
LV karakter
Leo D Jhonson
V2 karakter
Nincs
1 hete szerezted a jailed, illetve nem igazán látni hogy olyan sokat foglalkoztál e volna a lap megírásával.
Szia! A jailt 1 szó miatt kaptam nem történt semmi olyan nagy nonrp. Illetve miért gondolod azt, hogy nem foglalkoztam sokat a lap megirásával? Azért mert nem emeltem ki a dolgokat meg nincs aláhúzva, szinezve stb..?
 
  • Tetszik
Reactions: Sheldon és Daryl

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
568
827
21
Győr
V4 karakter
Lucas Saliven
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Szia! A jailt 1 szó miatt kaptam nem történt semmi olyan nagy nonrp. Illetve miért gondolod azt, hogy nem foglalkoztam sokat a lap megirásával? Azért mert nem emeltem ki a dolgokat meg nincs aláhúzva, szinezve stb..?
Nem mondta senki színezd stb, de azért jobban oda figyelhettèl volna. (Tényleg vicces mert normálisan leírtam a véleményem.)
 

Escanor

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
LV
2022. 01. 03.
238
127
V4 karakter
Hudson Woldenberg
LV karakter
Leonardo Moruga
V2 karakter
-
Szia, olvasgattam a lapodat és lehetne még mit csinálgatni a lapon.
De sajnos ezt nem tudom támogatni!
 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: olbaP és Rubeen

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
492
832
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow


Sajnálattal értesítünk, hogy a jelentkezésedet az SGH vezetőség elutasította!

Megjegyzés: Friss szankció miatt elutasítva.




 
  • Szomorú
Reactions: Rubeen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.