Sergio Calvin jelentkezése a FIX&DRIVE csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nyimoka

Zöldfülű
2022. 04. 23.
154
56
See City
V4 karakter
Pablo D Xavier
LV karakter
Isabella Harper
V2 karakter
Jessica Styles
FD-feljlecv2.png

OOC RÉSZ

Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~Kiss Nimród vagyok,Nimródnak szólítanak,11 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 9 nap, 9 óra és 49 perc (13549 perc) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen igen,csak bannoltak 2022.11.01-ig 20:45 ig 11.02 kor tudok meghallgatásra menni, és Discordal is rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Tudnám teljesíteni,hétvégéken tudok játszani,nagyon ritkán hétköznap.Hétvégén kb 23 óra de változó. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Kiss Nimródnak hívnak,11 éves vagyok! Szeretem a repülőket és kicsit az autókat is. Szabadidőmben az MTA szerverein szoktam játszani. Ha unatkozom és nincs kedvem játszani TV-zek. Szeretek horgászni is. Nagyon szeretem a See MTA v2 szerverét. Ezelőtt a See MTA v3 szerverén játszottam.2 tesóm van,az eggyik tesóm is itt játszik. Kicsit néha bizonytalan vagyok dolgokban.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Sergio Calvin.~


Születési helye, ideje:
~Tájföld,1998 Január 28 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Főiskola~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~Mert szeretnék embereket megismerni,és azt hallottam ez a legjobb meló.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Sergio Calvin vagyok,24 éves. Ezelőtt az OKF csapatában dolgoztam. Szeretnék pénzt szerezni,és embereket megismerni. Van egy barátom,ő is szerelő. Gyerekkoromban apámmal sok kocsit szereltem kicsit konyítok hozzá.Van egy barátnőm,Szjuzanna. Gyerekkoromban apám nem tudott dolgozni és anyám se.Ezért utcára kerültünk.Nagyon nehéz sors volt,de túléltem. 3 tesóm van,eggyikőjük sem él.Egyedül csak egy keresztapám van. Szeretném hogy jó életem legyen,ezért is szeretnék dolgozni.
~​
Aláírás:
Sergio Calvin​
 

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on (2022.11.02.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.