Sergi Eugenio jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szabika18

Barangoló
2020. 11. 16.
123
68
Debrecen
V4 karakter
Serion Burneo
LV karakter
Eden Parks
V2 karakter
Sergi Eugenio
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Sergi Eugenio
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 35388 perc
IC SZINT: 27

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen rendelkezem
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen rendelkezem

EDDIGI FRAKCIÓID: NAV, OKF ,PF, Fix&Drive, SCT, ORFK
TÁVOZÁSAID OKA: Meguntam őket, meg volt pár ember akit nem kedveltem
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5[változó]
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6-7[szintén változó]

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Szabolcsnak hívnak 18 éves srác vagyok ,Hobbiaim:,szeretek sportolni ,rendszeresen futok ,most focizok
jelen pillanatban egy futball klubnál,és nagyon szeretek társaságba lenni,mindenkit
megértek amit mondanak hamar felfogom és nem beszélek csúnyán,
Nagyon szerethető srác vagyok,nagyon bírnak az emberek és aki beszól nevetek rajta leszarom mert akkor is jó kedvem van hiába beszólnak vagy valami.
Van olyan is amikor komoly pillanatban is elröhögöm magam ,de hála ez nem sűrűn szokott lenni ,
Nagyon bírom aki ugyan olyan mint én és hála van ilyen elég sok.Hamar barátkozok az emberekkel már akivel lehet .
És ahogy említettem nagyon tudok csapatban dolgozni.
Környezetem eléggé barátságos.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert a szakmám is autószerelő és így meg van hozzá a kellő tudásom+mellete nem mindig látok szerelőt aki telepen lenne, és ezért szeretnék jelentkezni SCCS-be.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Igen lenne szombaton járna le az egy hét hogy ne legyen FK JUMP. Mondtad írjam ide megjegyzésbe.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Vicces
Reactions: Bhrgur

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia, ha Admin szeretnél lenni akkor sajnos le kell mondanod az SCCS-ben való tagságról. A szabályzatunk értelmében csak az lehet a frakciónk tagja és Admin is egyszerre, aki vezetőségi feladatkört lát el nálunk. Válassz a kettő dolog közül kérlek és akármi a döntésed, írd ide hozzászólásban.
 

Szabika18

Barangoló
2020. 11. 16.
123
68
Debrecen
V4 karakter
Serion Burneo
LV karakter
Eden Parks
V2 karakter
Sergi Eugenio
Szia, ha Admin szeretnél lenni akkor sajnos le kell mondanod az SCCS-ben való tagságról. A szabályzatunk értelmében csak az lehet a frakciónk tagja és Admin is egyszerre, aki vezetőségi feladatkört lát el nálunk. Válassz a kettő dolog közül kérlek és akármi a döntésed, írd ide hozzászólásban.
Akkor admint szeretném
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Értesülésem alapján mégis csak az SCCS-t választanád. Ha ez valóban így van, akkor 2022.12.28 18:00-kor várunk TeamSpeaken + a telepen. Kapsz egy esélyt, bízunk benne, hogy nem bánjuk meg a dolgot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.