Sergi Eugenio jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szabika18

Barangoló
2020. 11. 16.
123
68
Debrecen
V4 karakter
Serion Burneo
LV karakter
Eden Parks
V2 karakter
Sergi Eugenio

274118261-632013274680556-4262821945946721320-n.png

In-Game Neved:
- Sergi Eugenio-

Mióta használod a TeamSpeaket?
-1-2 éve használom a TeamSpeaket.-

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- Napi 5-6 óra.-

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- 3 órát-

Miért téged válasszunk?
- Azért mert szeretek az embereken segíteni ,és csapatban dolgozni, számomra a legfőbb cél hogy egy jó csapathoz csatlakozzak, segíteni egymás munkáját ha elakadok valamibe.-

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
- Aktivitási-lag is meg ugye a mostani moderátorok össze szokottak és én is közéjük szeretnék csatlakozni és minél jobban megismerni a másikat-

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
- Ahogy írtam szeretnék az embereknek segíteni .és egy remek csapathoz tartozni ahol csapatmunka a legfőbb.-

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- Be húznám magamhoz és kérek elsőnek is egy 3 TS szabályt aztán 3 RP szabályt ,és megmondanám miben segíthetek .ő elmondja és én ez szerint cselekszek felvilágosítom hogy miket nem szabad TS-n belül. És persze elmagyaráznám mi mire való.-

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
- Szerver hirdetés tilos, Floodolás tilos, Tilos ki-be lépegetni a szobából-

Ismeretséged a teamen belül?
- Hát így sok mindekivel nem beszéltem még de carlos butterworthal annál inkább-

Referenciáid?
- 4 hónapig voltam TS moderátor egy szerveren csak az bezárt,+ volt saját TS-m is-

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
- Figyelmeztetem elsőnek és ha ezek után se érti meg akkor fogom szankcionálni a megfelelő szankcióval-

Mutasd be magad 5-10 mondatban!
-
Szabolcsnak hívnak 18 éves srác vagyok ,Hobbiaim:,szeretek sportolni ,rendszeresen futok ,most focizok
jelen pillanatban egy futball klubnál,és nagyon szeretek társaságba lenni,mindenkit
megértek amit mondanak hamar felfogom és nem beszélek csúnyán,
Nagyon szerethető srác vagyok,nagyon bírnak az emberek és aki beszól nevetek rajta leszarom mert akkor is jó kedvem van hiába beszólnak vagy valami.
Van olyan is amikor komoly pillanatban is elröhögöm magam ,de hála ez nem sűrűn szokott lenni ,
Nagyon bírom aki ugyan olyan mint én és hála van ilyen elég sok.Hamar barátkozok az emberekkel már akivel lehet .
És ahogy említettem nagyon tudok csapatban dolgozni.
Környezetem eléggé barátságos.
-
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Tisztelt jelentkező!

Vezetőség a lap átolvasása után arra a döntésre jutott hogy sikeresen teljesített a felvétel lapján, ezért várjuk szóbeli meghallgatásra.

Szóbeli meghallgatás időpontja 2022.11.05. 20:30

(Amennyiben az időpont nem megfelelő keress fel fórumon privát üzenetben egy új időpontért)​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.