Sergi Eugenio jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szabika18

Barangoló
2020. 11. 16.
123
68
Debrecen
V4 karakter
Serion Burneo
LV karakter
Eden Parks
V2 karakter
Sergi Eugenio
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Szabinak és 18 éves vagyok~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1,5 éve~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~



~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 6-7 óra,igen tudnám~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Szabolcsnak hívnak 18 éves srác vagyok ,Hobbiaim:,szeretek sportolni ,rendszeresen futok ,most focizok,jelen pillanatban egy futball klubnál,és nagyon szeretek társaságba lenni,mindenkit,megértek amit mondanak hamar felfogom és nem beszélek csúnyán,Nagyon szerethető srác vagyok,nagyon bírnak az emberek és aki beszól nevetek rajta leszarom mert akkor is jó kedvem van hiába beszólnak vagy valami.Van olyan is amikor komoly pillanatban is elröhögöm magam ,de hála ez nem sűrűn szokott lenni ,Nagyon bírom aki ugyan olyan mint én és hála van ilyen elég sok.Hamar barátkozok az emberekkel már akivel lehet . És ahogy említettem nagyon tudok csapatban dolgozni.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Sergi Eugenio~


Születési helye, ideje:
~ Los Santosi Kórház,1992.04.14~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autóelektronika/Szerelő szakgimnáziumi végzettség~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert szeretem a kocsikat szerelni és mivel ebbe dolgoztam/dolgozom és így ez pont jó álláslehetőség nekem.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Sergi Eugenionak hívnak 30 éves vagyok,Régebben alkalmi munkákat végeztem,meg így beugrós voltam mindenhova.Édesanyámmal éltem de sajnos ő eltávozott közülünk ,Édesapám akiről kaptam a nevemet vele voltam miután édesanyám meghalt.Vele jártam dolgozni ,szalgimnázium mellett.Később ő is meghalt,és így árva maradtam és be raktak egy árva otthonba de azután,saját lábamra álltam és elkezdtem keményebben dolgozni.És most sok mindent köszönhetek nekik,megtanítottak az életre ,halálozásuk előtt,és így köszönhetem nekik hogy sikeresen elvégeztem a szakgimnáziumot és azon belül az autóelektronika/szerelő képzettséget.~

Aláírás:
Sergi Eugenio
Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Carter
 
  • Imádom
Reactions: DriftV2

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2022.08.17.) 20:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: bronze és DriftV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.