Sergej Stanislaw jelentkezése S.G.H-nak !

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsoni.

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
160
16
24
V4 karakter
Kesean Howell
LV karakter
Keon Loyd
V2 karakter
Keon Lloyd
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Tiszteletem,Zolinak hívnak 17 éves vagyok Pincérként dolgozom amit imádok is csinálni. Jelenleg 1 hónap múlva vizsgázok "B" kategóriás jogosítványból ami remélem,hogy sikerülni fog. Imádom a rapp és a minimal zene szinte összes fajtáját,ha bulizok akkor nagyon be baszok.]

Mióta játszol a szerveren?

[ 2 éve. (Nyitás óta kezdtem a játékot csak voltak időszakok amikor fél évet sem játszottam vele. ]

Eddigi elért dolgok:

[ Kevés ismerős.Sok frakcióba voltam. TS moderátor voltam 4 hónapig. És nincsenek fullos kocsijaim meg gazdag negyedben 5 házam. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Igazából ha fel jövök a szerverre akkor szeretnék valami hasznosat is csinálni meg érdekel is ez az egész S.G.H dolog. életembe kétszer voltam ideiglenes,de az a kis idő is nagyon tetszett. Meg talán-talán tudok pár jó fej arcot találni akivel ha unatkozok akkor tudok beszélgetni. ]

Miért téged válasszunk?

[ Nehéz ide nem sablonos szöveget írni,de megpróbálok valami "újat írni". Szerintem viccesnek és nem nevetségesnek tartom magam szóval nagyon sokszor jó kedvem van,amikor valakit kicsit lehangoltnak látok akkor mindig megpróbálom fel vidítani és kicsit mosolyt csalni az arcára xd. Eléggé kitartó vagyok nagyon kevés az a dolog amit fel adok így vagyok a csajozással is. Több felé is tudok koncentrálni ebben a k**va melegbe,az más kérdés,hogy amikor értetlenkedik valaki akkor néha fel kapom a vizet,de tudom magamat kontrollálni ! ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ 3-4 órát. de ha éppen nem dolgozom akkor 5-6 órát is akár ! ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ Amikor itthon vagyok,de nem játszok akkor TS-en mindig elérhető vagyok az AFK szobába,de amúgy olyan 4-5 órát ! ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[ Szólok neki,hogy ez nem az én feladat köröm és kérjen vagy én meg kérek egy admint,hogy mennyen oda hozzá. Meg mondanám neki,hogy csak bug vagy más egyéb bizonyíték miatt fixel csak az admin ! ha meg annyira agyára ment a meleg és továbbra is ezzel basztat akkor meg szólok egy adminnak,hogy kicelje ki mert nem bír magával ! ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[ Mondanám neki,hogy kettő szerelő rendszer van a játékban az egyik LS a másik SF (megmutatnám neki a térképen,hogy mi a jele). Van a lassú sáv ahol normál áron kell fizetni a kocsiért kivéve ha záróra van és van a gyors sáv ami 700 ezer Ft-ba kerűl és akkor előnyt élvez,hogy gyorsabban megjavítják a kocsiját,de persze az is lehetséges,hogy még a gyors sávba is várni kell pár percet. Ha be jutott a szerelő telepre akkor be parkol egy szerelő boxba ahol maga a szerelő fogja ki számolni az árat egy program segítségével majd ha ki számolta akkor annyi pénzt ad oda amennyit mondott a szerelő. Ha végzett a szereléssel akkor majd a kapun ki fogják engedni és a soha viszont nem látásra. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ -Városháza: Itt tud munkát vállalni és az iratait is itt tudja ki váltani.
-Autós iskola: Amíg kezdő szinten van addig nem bünteti meg a rendőr,de ha már elér egy olyan szintet ahol büntethető (lvl 5) akkor ott márt érdemes neki megcsinálni a jogosítványt.
-Kórház: Itt fog éledni ha meghalt,és itt is tudja magát meg gyógyíttatni a piros CP-be ha bele áll (500ezert Ft-ért.) Ha éppen mentőst hív,de nem jön ki senki akkor ha el megy a kórházhoz és talán szerencséje lesz,hogy ott van egy OMSZ-es aki tud neki segíteni ! ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Ha van olyan S.G.H aki rá ér akkor szépen megkérem őt,hogy ezt el tudja e intézni,de ha nem akkor kénytelen vagyok ott hagyni azt az RP szituációt és segíteni annak a játékosnak ! ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Ki másolom aztán be másolom as chatre,hogy a többi admin is lássa,hogy a megfelelő szankciót megkapja érte ! ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ Voltam sajnos,de azóta márt nagyon normális vagyok ! https://imgur.com/a/k7pmVQs
2019-04-24 17:07:29Buggoltatás , forgalmas helyen való indokolatlan lövöldözés.350 percKicsiKim

]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Nem,de nem is szeretném magamat ki bannoltatni ! https://imgur.com/a/741FjIM ]
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Sajnos ezzel az UCP-vel nem tudunk felvenni.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.